şükela:  tümü | bugün soru sor
  • norveçli bebek/çocuk oto koltuğu üreticisi. piyasadaki en güvenli oto koltuklarını ürettiklerini iddia ediyorlar ve tabii ki fiyatları bu yüzden tuzlu.
    en büyük 3 rakibi; maxi cosi, britax römer ve cybex'tir.
    ha bunu ben söylemiyorum, kendileri söylüyor;
    http://youtu.be/8gs0_1m1llc
  • oto koltuğu araştırmalarımda girdiğim 3. ayda tüm kriterlere göre listelerde ilk üçte yer alması sonucunda cüzdanıma epey darbe vurarak en son modelini almayı planladığım marka. en önemli kriter olan güvenlikte britax römer, cybex ve maxi cosi'den bir adım önde gibi ürünler. mağazalardaki satış görevlilerinden de bu markaları duyuyorsunuz zaten. dünyadaki güvenlik testlerini geçebilen markalar bunlar.

pahalı diyorlar doğru ve fakat sözkonusu çocuğun güvenliği olunca, fiyat etiketi koymak zor oluyor. en ufak bir riski bile azaltsa değer diye düşünüyor, ya da en azından maddi anlamda kendimi böyle telkin ediyorum.

imza: besafe izi combi x4 alma arefesinde bir baba.
  • pahalı filan değildir, bebek-çocuk güvenliği söz konusu olduğunda ve bu marka bu konuda bu fiyatları sonuna kadar hakediyor kesinlikle.

1,5 sene abidik gubidik koltukları denedikden sonra be safe izi combi x3 ile derdimi çözdüm, ve çok mutluyum. diğerlerine oturmuyodu oğlum ki rahat değildi çocuk.

bunu 2 gün önce aldım, ve bizim oğlan 1,5 yaşında toplasan 4 saat oturmamıştır diğer koltuklara, buna sadece dün 4 saat oturdu uyudu, oynadı ve gık demedi.

ki uyudukdan sonra bir yatış pozisyonu varki benim bile yatasım geldi.

eğer birileri araştırıyo ise hemen alın ve düşünmeyin,ayrıca vw gibidir kendisi,3 yıl sonra aldığınıza yakın fiyata satabilirsiniz.

şimdi bişi dicemde satıcı gibi görünücem,yeşillendirin beni aldığım yer istanbulda iyi indirimler yapar gidip avm'lerdeki bebe mağazalarına vereceğinizden daha uyguna alırsınız.
  • marka farketmeksizin bu tip ürünlerin darbe emici malzemeletinin ömrü max 5 yıldır. 2 el almak bebeğiniz için çok risklidir
  • tüm ebebek mağazalarında 26.08.2018 e kadar besafe ürünlerinde %20 indirim var. fiyatları gözönüne alındığında hatırı sayılır bir indirim oluyor.