şükela:  tümü | bugün
  • (sözlük theme) an itibariyle güncellenen ve yeni bir görünüme sahip olan theme.
  • arka plan ve font renklerinin ikisi de siyah oldugu icin entry girerken ya da mesaj atarken yazdiginizi gorememeniz gibi garip bir duruma yol acan theme. ya allah deyip ekrana bakmadan yaziyi bitirmek ve dogru olup olmadigini gorebilmek icin sonunda hepsini secmek* gerekiyor ki hic de kullanisli bir yontem degil. guzelim theme sirf bu sacmaligi yuzunden tadina doyamadan tercih disi kaliyor, yazik.
    (bkz: yetkililere burdan sesleniyoruz)

edit: yakinda duzelecekmis.. hadi bakalim
  • dokuzuncu nesil çaylak.
  • (bkz: beşiktaş)
  • yeni nesil kızların beşiktaş deme şekli. ürkütücü ama yıllar sonra normal telaffuz böyle olabilir. lütfen ş harfine tıslayarak s diyen kızları uyaralım. güzel yarınlar için.

(bkz: tıslayarak konuşan kız modeli)
  • (bkz: ask)
  • demiroren 10 yilini batmadan atlattiysa daha da bu kulup batmaz. oldurmeyen sey hakkaten guclendiriyormus meger. ilk defa 2012-2013 sezonunda maca gittim, forma aldim. bu paralar kimlere gidecek diye ikilemde kalmadim. 2013-2014 sezonuna girerken herseyi dogru yapiyorlar sans da yardim ederse hic olmadiklari kadar basarili olacak bu kadro. ben inaniyorum.
  • ispanyada atletico madridin 8 kardes kulubunden birisi besiktastir. her yil muzelerindeki besiktas formasini yeni sezon besiktas formasi ile degistirirler. her iki kulubunde kurulus yili aynidir.
  • fenerliyim ama ben diyim bu besiktaş'i fener kadiköy de siker atar iddaa tek maç açarsa ki bence açmaz millet fenere abanır zararı göze almazlar herhalde.

edit: besiktaş'in oranı 3.50 bu oranı vermiş iddaa enayi değil hani.
  • şimdiye kadar hakkında sadece 10 entry yazılmış olması şaşırtan türk futbol takımı.