şükela:  tümü | bugün
35485 entry daha
 • yaklaşık 15-20 yıldır futbolu pek takip etmesem de duyduğum kadarıyla (şampiyonlar liginde üç maçta dokuz puan e muazzam arkadaş) adım adım üstüne koyarak ilerleyen takımla ilgili maalesef üstüne basa basa haykırırca demek istediğim: ağbi napın edin uefa ya da adı her neyse işte futbolun en tepesindeki kuruma şenes erzik benzeri birini sokun. yoksa yine duyduğum kadarıyla hakemler, takımlarımızın en üst, kritik maçlarını bildiğin katlediyormuş, e kulağa maalesef hiç tutarsız gelmiyor. erzik, hatırladığım kadarıyla yirmi yıl civarı oranın nüfuzlu koltuğundayken açıkçası avrupa maçlarında hiç böylesi sitemler duymamıştım. la yeni bir erzik bulun ya da çıkarın, yoksa ne beşiktaş ne de de başka bir türk takımı kendini aşıp, üst sıralara adım adım tırmansa da winner bir takım olamaz, bu açık seçik ortada değil mi, haykırın bir el atın, gerekirse sayın cumhurbaşkanımız ve onun değerli hayranı başkanı üst düzeyde çalışsın, cidden. tutmasam da beşiktaş'ın bu başarılı ilerleyişinde hakemlerce, üst düzeyde katledilmesi can sıkıcı olur (galiba geçen yıl şampiyonlar liginde buna maruz kalmış).
  he karşıyakalı biri olarak istanbul takımlarından hoşlanmasam da içlerinden biri zirvede olacaksa bu bjk olsun. tabi ki belli bir düzeydeki, vizyonu geniş (misal, kendisini bir süre takip ettiğim kadarıyla ve maalesef dünün gözde, bugünün tukaka fetöcülerince göz göre göre üstüne gidilmiş olan, m. a. aydınlar ) koltuğuna yapışmayan kulüp başkanları olsa, takımlar çok daha iyi yerlere, üstelik sadece günü kurtarmadan gelir ya, umarım.
 • çok iyi bir milli takım var ki sanki birde liglere ara veriliyor.ama beşiktaş'ın oyuncuları ve hoca'sı boş durmuyor.avrupa'nın yükselen değeri beşiktaş, avrupa'da ve dünyada artık ses getiren bir takım.son zamanlarda beşiktaş, avrupa'nın başat ve bilinen spor gazetelerinde, internet sitelerinde ve medyasında kendine yer buluyor.beşiktaş'ın oyuncuları ve hocası son bir haftada avrupa'nın sayılı medya organlarına söyleşilerde bulunup röportajlarda bulundular.son bir yılda özellikle italya'dan fransa'ya, ingiltere'den hollanda'ya, ispanya'dan almanya'ya, çin'den amerika'ya kadar haber oluyor, beşiktaş'ın tanınırlığına ve popülerliğine katkıda bulunuyorlar. tabi bu tanınırlığı ve popülerliği devam ettirmemize katkıda bulunan etkenler var.bunları ise şu şekilde sıralayabiliriz: son iki yılda şampiyon olmamız, son iki yılda şampiyonlar ligi'ne katılmamız, şampiyonlar ligi'nde 4'üncü maçlar sonunda yenilgi yüzü görmememiz ve geçen sene uefa avrupa ligi'nde yarı finalin kapısından dönmemiz.umarım vizyoner yönetim kuruluyla, hocasıyla, oyuncularıyla bu başarının devamı gelir.

  babel, cnn'e
  cenk tosun, bein sports'a
  pepe, fifa'ya ve marca'ya
  quaresma, uefa'ya
  negredo ve fabri marca'ya
  şenol güneş, la gazzetta dello sport 'ta konuk oldular.

  tabi baktılar ki yandaş, yalaka, tetikçi türk medyasının boynu bükük kaldı, onlara da bir güzellik yapıldı.

  gökhan gönül, tivibuspor'a
  talisca, ntvspor'a
  negredo, trtspor'a röportaj verdi.
247 entry daha