şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
43131 entry daha
  • bir malin teki olmasi gereken yere gelmis diyor, kendi takiminin küme düşmemek için deli gibi uefadan men edilelim sorun degil nolur dusmeyelim dediğini unutuyor (:

iyiki besiktas'liyim.
  • bu sezonun klasmanı itibariyle, evet "her takım" tamı tamına olması gereken yerdedir.
    ama genel tarihi itibariyle zırvalayıp da, 15 sefer şampiyon olmuş, yüz kupası olan koca kulübe çocukça bir şekilde beşiktaş olması gereken yerde diyorsanız, büyük ihtimal ya gerçekten küçük bir kardeşimizsin, ya sorunları olan biri.

bende böyle bir entry görünmedigini, üstteki entry'den hareketle yazdığımı da ekleyeyim. gereksiz yazarları engelleyin.
  • https://www.transfermarkt.com.tr/…il/spieler/112589
    bugün transfermarktte gezerken daha çiçeği burnunda tam bir yavru kartal buldum. ismi kazuyoshi miura henüz 51 yaşında ve santrafor bölgesinde forma giyiyor. eğer bu adamı takıma monte edebilirsek dünyada yankı uyandırırız. ama şöyle bir sıkıntı var, şu anki kulübüyle sözleşmesi ocak 2020'de bitiyor yani bu kış alamıyacağız. sonuçta yüklü bir bonservis veremeyecek durumdayız, seneye bu zamanlar boşta kalınca dayarız 6+1 senelik kontrat sonra izle ve gör. umarım beşiktaş scout ekibi buraları okuyordur.
  • hakkında ekşi sözlük bünyesinde 645 tane entry yazmışım. bu da sonuncusu olsun.

epey zor oldu ama kararımı verdim. benim bildiğim, gördüğüm, öğrendiğim, içselleştirdiğim, yaşadığım, yaşatmaya çalıştığım beşiktaşlılık ile bugünden sonra yaşanacak olan beşiktaşlılığın uzaktan yakından alakası bile yok. fikret orman yönetimi, şenol güneş teknik kadrosu ve burak yılmaz dediğimiz hırsız bu kulübün bünyesinden bir daha dönmemek üzere gidecekleri güne kadar günlük hayatımda beşiktaş hiç olmayacak. kırk yıldan sonra, beşiktaş'tan uzunca bir süre ayrı kalacağımın da adım gibi farkındayım.

rahmetli ''beşiktaş'ı üzmesinler'' dedi, üzdünüz. ''sevinmek için sevmedik'' dedik, onu da anlamadınız.

ömrüm elverdiği sürece beşiktaşıma tekrar kavuşma ihtimalim var, yok değil. lakin beni ve benim gibi insanları beşiktaş'tan şimdilik koparanlara da iki çift lafım var; hayatta en çok neyi ve kimi seviyorlarsa ondan ve onlardan bir daha hiç görüşmemek üzere ayrı kalsınlar. ben geçici ayrıldım, siz kalıcı ayrılın..
  • forvetsiz galatasaray'ın şampiyon olma ihtimali yok. bundan sonra alsa bile uyum sağlayamayacağı kesin gibi. yani yarışta olmayacak. geriye başakşehir ve kasımpaşaspor'u geçebilecek tek hazır takım hüviyetinde olan kulüptür. burak sanılanın aksine beşiktaş'ın kurtarıcısı olacaktır çoğu maçta. hatta ilk maçında hat trick filan bekliyorum taraftarla bütünleşmesi için. geriye hoca faktörü kalıyor ki, şenol güneş; abdullah avcı' dan çok daha üst düzey bir hoca. kasımpaşa hocasıyla ve futbolcularıyla birlikte şampiyonluğa daha hazır bir kulüp ama mustafa hoca; kasımpaşa mı şampiyon olsun beşiktaş mı diye ikileme düşebilir ve konsantrasyonu bozulabilir. kısacası ikinci devreye iyi başlarsa şampiyonluğu alma şansı yüksektir.
  • adam sırf burak yılmaz takıma dahil edildi diye "ben beşiktaş'tan ayrıldım, bizi ayıranlar da sevdiklerinden ayrılsın" diye beddua ediyor. olm hayatındaki tek başarın beşiktaş hakkında 645 entry girmek mi lan? eğer öyleyse sizin ayrılmanız iyi olmuş.

sığıra bak. bir de burak yılmaz yüzünden beşiktaş'a küsmeyen, küsenleri eleştiren insanlara küfür etmiş sığır. siktir git ötede ağla...

hiç sevinmemiştim gelmesine ama senin gibi sığırları tribünden uzaklaştırdığı için burak yılmaz'a teşekkürü borç bilirim.
  • artık kendine has bir yönü kalmayan, kişiliksiz ve geleneksiz , basit bir semt takımıdır.
  • burak yılmaz kumarını oynamış takım.
33 entry daha