şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
45345 entry daha
  • porto ve dinamo kiev şl’den elendiğine göre beşiktaşımın bu sezon avrupa’daki rakiplerinin bazıları kesinleşti diyebiliriz.
  • gerçekleşmiş transferlerden çıkardığım ilk 11'im:

-------------karius---------------
    gökhan-vida-ruiz-rebocho
    ---------atiba-----dorukhan---
    douglas----adem-------boyd
    --------------burak---------------

vidal "come to beşiktaş" yorumunu beğendi diye umutlanan arkadaşlara çok gülüyorum. adamın ya eli değmiştir ya da "ulan ayıp olmasın" diye beğenmiştir diye düşünüyorum. şu an kurulabilecek en gerçekçi hayal konoplyanka'dır. aboubakar'ın gelme ihtimali çok düşük. ciddi sakatlığı var. porto ile anlaşılsa bile büyük risk.

mirin, lens'in de gitmesi gerekiyor. medel kalsın diyorum. onun hırsı yeter.

şaka maka tek kalan transfer konoplyanka. o da gelirse benim için yeterlidir. yapılan transferler arasında karşı çıktığım hiç olmadı. ha kötü çıkar çıkmaz orası artık birazda şans. bence yönetim ideal transferler yaptı. diğer sezonlarda yapılan hatalar yapılmadı. bize düşen bu saatten sonra ne olursa olsun eski birlikteliğimizi yakalamaktır.

bu sezonda hakem eyyamları devam edecektir. federasyon değişse bile hakemler aynı, gs lobisi de malum. umarım yönetim transfer konusundaki başarısını eyyamlara karşı da gösterir, haksızlıklara karşı sesini çıkarır. hiç öyle 1. maç olur 2. maç olur diye düşmesinler çünkü lig sonuna doğru atı alan üsküdar'ı geçmiş oluyor. ilk haksızlıkta seslerini çıkarsınlar, hakkımızı yedirmesinler bizde gerekeni yapar yanlarında oluruz.
  • ortasaha göbeği almadığı sürece ilk 4'e giremez bu sezon. transferlerden ne kadar memnun olursak olalım gerçek bu.

37 yaşında atiba ve futbol'u fiili olarak bırakmış oğuzhan'la yürümez o iş. muhayyer iyi güzel, ama tüm sezon onu bırakamayız ortasahada.

kanat ve forvet bile bu kadar önemli değil benim açımdan. ortasaha göbeği alınır ya da sezon çöpe atılır. ortası yok.
  • 2019-2020 sezonunda a takım futbolcularının kullanacağı forma numaraları ve forma sırtlarında yazacak isimleri şu şekilde olacak olan takım. sevda.

1 - karius (loris karius)
    3 - roco (enzo roco)
    4 - victor (victor ruiz torre)
    5 - douglas (douglas pereira dos santos)
    6 - medel (gary medel)
    7 - quaresma (ricardo quaresma)
    8 - umut (umut nayir)
    9 - g. yalçın (güven yalçın)
    10 - o. özyakup (oğuzhan özyakup)
    11 - boyd (tyler boyd)
    13 - hutchinson (atiba hutchinson)
    14 - orkan (orkan çınar)
    15 - isimat (nicolas isimat-mirin)
    17 - burak (burak yılmaz)
    20 - necip uysal
    21 - m. oktay (muhayer oktay)
    22 - ljajic (adem ljajic)
    23 - rebocho (pedro rebocho)
    24 - vida (domagoj vida)
    26 - dorukhan (dorukhan toköz)
    27 - lens (jeremain lens)
    30 - ersin (ersin destanoğlu)
    33 - rıdvan (rıdvan yılmaz)
    34 - kerem (kerem kalafat)
    37 - mertcan (mertcan açıkgöz)
    41 - kartal (kartal yılmaz)
    44 - erdem (erdem seçgin)
    53 - doğukan (doğukan özkan)
    55 - oğuzhan (oğuzhan akgün)
    77 - gökhan (gökhan gönül)
    88 - caner (caner erkin)
    97 - utku (utku yuvakuran)
  • hayattır, hayatta beşiktaş!
  • layiç yerine oğuzhan'a 10 numaralı formayı verenin bakış açısı ile ancak 4.oluruz bu yıl.
    bi kurtulamadik amk queresmasindan oguzhanindan lensinden medelinden canerinden..
  • neden besiktaş denildiginde herkes transferi,q7 veya başka bir gereksizi yazıyor anlamış değilim. sanki her sene şampiyonluğa oynayan takımız.

ağaçlı yol gelsin lan aklınıza. beleştepe gelsin.
    optik başkan gelsin transferle zehirlenen aklıñıza.

yapmayin, etmeyin.

şampiyon olabilmek adına ruhunu şeytana satanlarla bir tutmayin oğlum bizi.

gurur lan...
  • ( #93907995 )
  • kadrosunda 2 tane futbolcu var. biri medel, öteki vida. gerisi çöp. pert. mesleği futbolculuk değil adamların.

taraftarını bu sene de hüngür hüngür ağlatacağımız şerefli 3.
167 entry daha