50514 entry daha
  • "sabahın altısında böyle uyandım hani. ve bir an kardeşimle göz göze geldim. aynı odada yatmıştık karşılıklı çekyatlarda. ben bir an bir şey oldu zannettim o'na. çünkü dümdüz bakıyordu hiç gözlerini falan kırpmadan. çocuğa bir şey mi oldu diye... "cemil ne oldu?" dedim falan. bana "abi" dedi, "feyyaz ne yapıyordur şimdi?" dedi. sabahın altısında uyanmış ve feyyaz'ı düşünüyor. ya bu nasıl bir şeydir? <<ben hayatımın hiçbir döneminde hiçbir şeye karşı böyle bir sadakat duyduğumu hatırlamıyorum açıkçası.>> bu o gün çok etkiledi beni ama, aradan yıllar geçtikten sonra o feyyaz'ın top oynadığı stada gidip, o duyguyu her hafta yaşamaya başlayıp, o artık benim de hayatımın bir parçası haline geldikten sonra 15-16 yıl öncesine dönüp kardeşimi yeniden anlama ihtiyacı duydum." zeki demirkubuz / asi ruh
  • eğer bu sezon şampiyon olamazsa bu yönetime yazmaz.

şenol güneş'i istemezükçü bir grup taraftara yazar.
  • ikincinin de üçüncünün de konferans ligine gideceği sezonda artik kritik bir durumu kalmamış olan takımım. isterse beş yesin ligi üçüncü bitirir, şampiyon zaten belli. kazanırsa da belki ikinciliği zorlayabilir.

bi sike derman olmayacak 11 maç oynayacağız özetle. bunun iyi tarafı ise iktidar partisi seçim, deprem gibi gündemleri bu maçları kullanarak değiştiremeyecek olması.
5724 entry daha
hesabın var mı? giriş yap