şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
51613 entry daha
  • "sabahın altısında böyle uyandım hani. ve bir an kardeşimle göz göze geldim. aynı odada yatmıştık karşılıklı çekyatlarda. ben bir an bir şey oldu zannettim o'na. çünkü dümdüz bakıyordu hiç gözlerini falan kırpmadan. çocuğa bir şey mi oldu diye... "cemil ne oldu?" dedim falan. bana "abi" dedi, "feyyaz ne yapıyordur şimdi?" dedi. sabahın altısında uyanmış ve feyyaz'ı düşünüyor. ya bu nasıl bir şeydir? <<ben hayatımın hiçbir döneminde hiçbir şeye karşı böyle bir sadakat duyduğumu hatırlamıyorum açıkçası.>> bu o gün çok etkiledi beni ama, aradan yıllar geçtikten sonra o feyyaz'ın top oynadığı stada gidip, o duyguyu her hafta yaşamaya başlayıp, o artık benim de hayatımın bir parçası haline geldikten sonra 15-16 yıl öncesine dönüp kardeşimi yeniden anlama ihtiyacı duydum." zeki demirkubuz / asi ruh
  • eğer bu sezon şampiyon olamazsa bu yönetime yazmaz.

    şenol güneş'i istemezükçü bir grup taraftara yazar.
  • ara dönüşü sezonun maçına çıkacak takım. galibiyet halinde şampiyonluk yolunda avantaj yakalar. en kötü ikinci bitirir sezonu. mağlubiyet ya da beraberlikte ise sezonun kalanında 3.lük savaşı verir. fenerbahçe maçı çok kritik.
  • ikincinin de üçüncünün de konferans ligine gideceği sezonda artik kritik bir durumu kalmamış olan takımım. isterse beş yesin ligi üçüncü bitirir, şampiyon zaten belli. kazanırsa da belki ikinciliği zorlayabilir.

    bi sike derman olmayacak 11 maç oynayacağız özetle. bunun iyi tarafı ise iktidar partisi seçim, deprem gibi gündemleri bu maçları kullanarak değiştiremeyecek olması.
  • çok büyük ihtimal galatasaraya koyup feneri şampiyon yapacak takımım. biz olmadıktan sonra kim şampiyon olursa olsun farketmez ama böyle bir senaryo yaşanacak gibi duruyor. zira şenol un fener maçlarındaki basiretsiz oyunu ve okan buruk un tecrübesiz ve kaos yönetemez hali ister istemez bu senaryoyu bize hazırlıyor. dediğim gibi liginizin amk kim şampiyon olursa sikimde olmaz.
189 entry daha
hesabın var mı? giriş yap