• maçın tekrarlanması mümkün değil zaten de bu beşiktaşlılardaki ısrar nedir anlamak zor. bir daha oynasanız adamlar bir daha verecek lan küsküyü, beşiktaş kim amk? bir de sörloth konusunda da topa girmiş, adam onların maçında oynamasın falan diye kamuoyu yaratmaya başlamışlar. iki maç kazanınca yaşanan göt kalkıklığı buymuş demek.

size cuma günü başakşehirim güzelce bir versin ayarı da aklınız başınıza gelsin bi bakalım.
  • istanbulun boğaza kiyisi olan güzel bir ilçesi
  • olabilecek en kaotik semtlerden
  • (bkz: gerzek)
    gerzek kezbanların kendini siktirtmek için dolandıkları semtimiz.
  • göztepe maçı için tekrar istemeleri etik olmayan takım. sen gururdan, şereften, hak etmekten bahset çoğu zaman da insanların kafasını şişir bunları tekrarlamaktan sonra da git tertemiz maç için tekrar diye ağla, göztepe’nin hakkını yemeye çalış. açılış maçında stattaydım beşiktaşlı kardeşler hiç şikayet etmesinler çok rahat bir galibiyet aldı göztepe. skorun 2-1 olması da yanıltmasın oyunun hiçbir anında puan alacak bir futbol oynamadı beşiktaş. şimdi kalkıp da bu maçın tekrarı için bu kadar ağlamak hem etik değil hem de savunduğu değerler düşünülünce rezil bir hale sokuyor beşiktaş’ı. ki yeni stadın atmosferini soluyanlar beni anlayacaktır maçın tekrar durumunda tekrar rezil olacaktır beşiktaş. göztepe’ye gelip güle oynaya göztepe’nin hakkını yiyip oradan çıkamazsınız adamı rezil ederler orda.
  • göztepe maçındaki kural hatasını laga luga yapmadan, kimsenin esiri olmadan yöneticisi ve taraftarıyla birlikte gündemde tutması gereken canım takımım.

(bkz: göztepe beşiktaş maçındaki kural hatası)

--- spoiler ---

gündem içinde unutulmaması gereken kural hatasıdır.

hakem uyarılara rağmen bilinçli şekilde bir karar vererek kural hatası yapmıştır.

topu göztepe'ye verdiği pozisyonun devamında top beşiktaşlı oyuncuların kontrolüne dahi girmeden gol ile sonuçlanmış ve göztepe maçı bu golle kazanmıştır.

göztepe maçı hak etti goygoyu var. ben beşiktaş'ın veya bir çok takımın hak etmesine rağmen kazanamadığı veya kaybettiği yüzlerce maçı ortaya koyabilirim.

maçın skoru 3 - 4 gol farkı olan bir skor ile bitmiş olsa veya göztepe'nin golü topun kontrolü beşiktaşlı oyunculara geçtikten sonra veya daha sonra gelmiş olsa eyvallah derim ama sonucu etkiliyor bu kural hatası.

hem mhk hem tff üç maymunu oynuyor. yalnızca skoru değil aynı zamanda maçın sonucunu etkileyen kural hatasını neye dayanarak yok saymaya çalışıyorlar anlaşılır gibi değil.
    --- spoiler ---
  • ben beşiktaş taraftarına yazıklar olsun diyorum.

şu passolig varken hala daha nasıl maçlara gidebiliyorsunuz? almayın, gitmeyin. soygunclara para kazandırmayın.

birde sözde beşiktaş taraftarı olacaklar.

bir maç için passolig alıp 50 lira yenileme parası istemek.
  • kulüp nezdinde derhal kural bilmeyen hakemleri maçlarımıza istemiyoruz diyerek yabancı hakem talebinde bulunmalıdır.
  • beşiktaşta 5 oyuncu kart sınırında. haftaya rakip trabzonspor. en az 3 tane oyuncunuz haftaya yok, haberiniz olsun.
    sonra buraya gelip ağlamayın. biz söyleyelim şimdiden...
hesabın var mı? giriş yap