şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
36290 entry daha
 • cenk tosun'u 27 milyon sterline satmış takım.

  fikret orman'ın dar bir bütçeyle ne kadar harika bir takım kurduğunu düşünecek olursak bu parayı da güzel değerlendireceğine inanıyorum. ayrıca şu an bayağı bir transfer haberi dönüyor. giroud, balotelli, gignac vs. eğer fikret başkanı tanıyorsam basın forvet transfer haberleri yaparken, hazır ingiltere'deyken kaliteli bir 10 numara kapar geri döner.
 • şu kadarını söyleyeyim, tanıdığım renklilerin bir çoğu özellikle cenk transferi sonrası beşiktaş'ın borcu ile alakalı araştırmalarla bilgi sahibi olmaya başladılar. bu bile seviyenin nereden nereye geldiğini gösterir.
 • gündem belirleyen takım

  evet türk futbol hatta spor gündemini beşiktaş belirliyor uzun süredir. daha da belirlemeye devam edecek gibi görünüyor

  kendisi ile alakalı her başlıkta renklilerin kendi kendilerini becermeye çalışmaları bu yüzden.
 • cenk tosun'un gidişiyle bilhassa ilk 11'i iyice hac kafilesine dönmüş takımım.

  altınsay/özen'li yapılanmanın son değer taşıyan oyuncusuydu tosun. takımın geleceği bu anlamda hem bu işlere bakan yöneticilerin bu konudaki yeteneği, hem de mevcut genç potansiyeli yönünden oldukça sıkıntılı.

  üstelik şu canını yediğimin altyapısı ne işe yarıyor bilmiyorum. seneler oldu be. oradan çıkan son düzenli ilk 11 oyuncusunun a takıma katıldığı gün doğanlar şimdi askerlik yaşına geldi.

  bari şu cenk'ten gelen parayı mitrovic gibilerin bonservisine, yahut 30+ düşüşe geçmiş yıldızların imza parasına harcayacaklarına, altyapıya göndersinler.
 • seneye gençleşme operasyonu yapacağını düşündüğüm takımım.

  şenol güneş ve fikret orman değerlerini bir kaç başarı odaklı ergen taraftar yüzünden kaybetmediğimiz sürece bundan sonra şampiyon olsak da olamasak da ibremiz hep yukarı dönük olacak.

  aklıma vodafone arena açılışında gordon milne’ye sorulan “ bu atmosfer hakkında ne düşünüyorsunuz ?” sorusuna verdiği cevap geliyor sürekli “ this is future “ o günden beri ibremiz yukarıda. dışarıdan bozamayacaklar, bozan olursa içeriden bozar ona da oturaklı tribünümüz izin vermeyecektir.

  bu arada les benjamin ve beşiktaş iş birliğiyle çıkan ürünlere baktım tam manasıyla g.tüm kalktı. koy şu kaliteyi real madrid’e sırıtmaz. her alanda çağ atlıyoruz maşallah.
 • 1987 - 2012 arasında oyuncu satışından elde ettiği toplam gelir : 54 m. €
  2012 - 2017 arasında oyuncu satışından elde ettiği toplam gelir : 79 m. €

  beşiktaş, tarihinde yaptığı en yüksek fiyatlı ilk yedi satışın altısını son 5 sezonda yaptı.

  türkiye'den bugüne kadar yapılan en yüksek fiyatlı oyuncu satışı 16,5 m. €'ydu. cenk tosun rakam net belli olmasa da yaklaşık 9 m. € farkla yeni rekoru kırmış durumda.

  aynı zamanda beşiktaş, lig tarihi boyunca ilk defa üst üste 3 transfer sezonu boyunca kâr etti.

  son 25 lig şampiyonundan sadece 3'ü transfer dönemlerinde kâr ederek şampiyon oldu. bu üç şampiyonluktan ikisi beşiktaş'ın 2016 ve 2017 şampiyonluğuydu.
 • seneye bizi negredo'nun ağır maaş yükünden ve kendisinden kurtarmasını beklediğim takımım. umarım üç beş gol atar da crsytal palace'a veririz.

  edit: quaresma babel lens denesek ne kadar verimli olur acaba? negredo ağır ve statik.
 • mesut özil hayali kuran tek ben miyim yoksa aramızda başka tinerciler de var mı diye merak etmeme neden olan kulüptür.
 • bütün haberler sadece forvet üstüne. o forvet geldi, bu forvet gelecek.

  asıl sorunumuz hiçbir zaman gol atmak olmadı.
  asıl sorunumuz pozisyona giremiyoruz. %70 topla oynayıp 3 net pozisyon bulabiliyoruz bütün maç. sorunumuz bu yani.

  asıl sorun ortasahadaki; atiba-oğuzhan ve talisca'nın oyuna hiçbir faydalarının olmaması ve oyunu kanatlardan oynuyor oluşumuz. iddia ediyorum; negredo-babel forvet alternatiflerimiz olsun. talisca ve oğuzhan yerine 2 ortasaha alalım emin olun gol sayımız daha fazla artar ve şampiyon oluruz.

  ama gidip 1 forvet alıp, talisca'nın gitmemesi durumunda ortasaha transferi de yapmazsak sonumuz olur sonumuz.
 • cenk tosun transferiyle transfer bütçesi oluşan takımım, vatanım, aşkım.

  isim yapmış +30 futbolcu istemiyorum, net. umarım parlatıp satabileceğimiz 2 genç oyuncu transfer ederiz.
8667 entry daha