şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle bir kamu kurumunun daha lgbti+ dünyasına destek vermesidir. aynı cesareti diğer belediyelerden de bekliyoruz.

  edit: posta erişilmiyor. yeni link.
 • gerçekten gurur verici bir tablodur, örnek alınmalıdır.
 • güzel hareket olmuş dedirten. seviyoruz sizi bjk belediyespor.
 • şu ortamda şu ülkede hem cesaretine hayran bırakan hem de inceliği ile mutlu eden harekettir. arkadaş bir ilçenin bir semtin her şeyi mi sempati uyandırır, güzel olur?

  gelip böğürecekler de sultanbeyli'sinden esenler'inden çıkmayıversin bir zahmet. bu güzelliğe hiçbir biçimde yakışmıyorlar.

  tabii ki chp'li belediyenin işidir ayrıca.
 • laik cumhuriyetin kalesinde yapildigindan sasirtmayan harekettir. yanımızda doğru ve dürüst olan herkese yer var. kim olursa olsun.
 • geçen yılki lgbt haftasında belediye başkanı, facebook profilini renkli yapmıştı. sanırım hala duruyor o fotoğraf. tabi altına yazılan yorumları tahmin edersiniz. türkiye gibi bir ülkede, bir başkanın ya da bir belediyenin bu tarz bir destek göstermesi yürek ister.

  gezi için sokağa çıkarız "şehitlerimiz için neden çıkmadınız", bayrak asılır "şehitler için neden asmadınız", oy çalınır protesto ederiz "terörü neden etmiyorsunuz". ya siz çıkın dışarı tutan mı var? biz aynı anda hem askerimize, hem gezi'de ölenlere üzülmüyoruz çünkü. hem oyları çalanlara, hem çocuk tecavüzcüsüne, hem de teröre küfür etmiyoruz sanki. tek bir duyguyu yaşayıp, tek bir konuya kanalize olacağımızı düşünüyor adam. olayları, acıları, ölümleri kıyaslamak gibi milli bir görevimiz var çünkü.

  insanlar sizin tabirinizle "ibnelere destek veriyorum, herkes cinsiyet değiştirsin, oh en marjinal benim" demiyor. saygı duyuyor. bunun bir tercih değil, yönelim olduğunu ve çoğunun da elinde olmadığını, hele de bir tercih olmadığını biliyor. türkiye gibi bir ülkede, kim tercih eder ki allah aşkına?sana zararı var mı? kendi hayatını yaşamaya çalışan insanlar bunlar. bütün bir yıl boyunca, sadece tek bir gün istiyorlar. he ben de gidip yürümem ama gidene de, destekleyene de saygı duyarım. zaten gidince de ibne olmuyorsun.

  bu büyük konuşan, eleştiren insanların çocukları olacak, sevdikleri olacak. o zaman başlarına gelirse, bu insanların ne yaşadıklarını anlarlar.
 • amk sik kafalisi, destekliyor imaji yaratmak icinmis, hic birsey yapmasalar, ''chp nerede, neden toplumun tum kesimlerinin haklarini korumuyor olucak''... beyni yok fikri var diye bu tiplere deniyor iste,

  ne yapsin belediye baskani seni tatmin etmek icin gayin biriyle iliskiye mi girsin?
 • savunmasan hani özgürlüklerin yanındaydın deniyor , savunsan ibnelerin partisi oluyorsun. la bu chp size ne etti gardaşım
 • grev yapan işçileri dövdüren dahası o işçilere selam vereni bile tehdit eden belediye başkanı şimdi nonoş bayrağı astı diye muteber mi oldu.