şükela:  tümü | bugün soru sor
  • barbaros'un torunlarının geçen sene olduğu gibi, bu sene de boğazı ele geçirdiği; yüzlerce gemiden binlerce savaşçıdan oluşan ordu. bugün şöyle efsane görüntüler vermişler;

tıklayınız

tıklayınız

habertürk
    evrensel'in haberi

edit: gs adasının oradan geçerken
  • tüyler yine diken diken. beşiktaşımın şanlı ve gözü kara zeki taraftarı yine bir ilke imza atmıştır. helal olsun.
  • bu sene geçen seneden daha güçlü ve daha donanımlı...

işte o donanma
  • futbolla alakası olmayan şahsımı bile gururlandırmış donanmadır.

helal olsun bunu düşünene, planlayana, yapana ve katılanlara...
  • farkettiniz mi gs nin adası da retro dizayan olarak tasksnsnsmsmsnsn ahahahah
  • valla bir fenerli olarak bunca yıldır türk futbol rekabetindeki avrupa şampiyonlukları, derbiler, kupa sayıları, tribünler, koreografiler vs aklınıza ne geliyorsa herşeyi dahil edin, beni ilk kez kıskançlıktan çatlatma seviyesine getiren organizasyondur.

sakatlık çıkarmadan yapılabilseydi de mükemmel olmuş diyebileydim keşke. ama yine de kıskandım anasını satiim.

şimdilik meşhur inönü deplasman vapurumuzla yetinmeye devam.

http://fsa.zedge.net/…0f4471b5241b9a173c90a409a4a8c

biz de günü gelir sarı-laci yelkenleri açarız belki kalamışta. marinanın sahabı gelince inşallah..
  • bunu bacağı kopan insanlara sorsana delikanlı.
  • güzel düşünülmüş bir aksiyon ancak sözlük'te bazıları fazla abartıyor. bir tekne grubunun alelade geçişini görüp beşiktaş'ı kıskanan fenerli olmaz.

sen fenerlisin, beşiktaş'ı kıskanacak bir takımın taraftarı değilsin. beşiktaş'ı bursa kıskanabilir, antep kıskanabilir. senin takımının başarıları beşiktaş'ın başarılarını üst üste koyar da siker. senin takımının taraftarının organizasyonları bu tinercilerin düşünebildiklerini üst üste koyar da siker.

kıskanacak takım/organizasyon arıyorsan biraz daha büyük düşün, sen fenerlisin. şuraya iki fav/şuku almak için tinercilerin götünü kaldıranlara gerçekten ayar oluyorum. ya hangi takımı tuttuğunu bilmiyor ya da fazla tinerci arkadaşı var.