şükela:  tümü | bugün
  • bir beşiktaş taraftarı olarak söylüyorum, istiyorum. al sana istanbul'da stat. o hafta maç da yok :p. götleri yer mi bilmem ama.
  • konya'nın zemini iyi olduğu için konya dedik, önce olur sonra olmaz dediniz. olimpiyatın zemini malum, ki nedense orada oynamak istiyorsunuz. alın size fırsat lan, zaten her maçı deplasman tadında oynuyoruz. bu da size kıyağımız olsun. seyirci kontenjanı falan da istemeyiz, tribünleri de siz doldurun. madem her yerde yeneceğiniz bir beşiktaş hayal ediyorsunuz, kendi evinizde yenin de görelim. hasılatı biz alırız ama, o kadar da götlük yapmazsınız umarım.
  • oldukça mantıklı bir öneridir. şükrü saracoğlu stadı bıle olabılır. fikret başgan ın olaya el atması lazım
  • bu teklifi görüyor ve her şeyin bölündüğü şu devirde tribünler yarı yarıya olsun isteğimle arttırıyorum.
  • bir ğs yandaşının ifadesi dahi bu kadar alçakça olamaz. biliçden pekdemekden dembadan utan ve sil.

saçma sapan bir istek, ğs sikilecek!
  • bir galatasaraylı olarak yönetimde olsam sesimi duyarsam şunu derim lan allah aşkına bunlar nerde istiyorsa orda oynayın. yeterki şunlar bir bahane bulmasın.

zemin diyorlar anlamıyorum bu zemin bir galatasaray'a göre mi avantajda bir bjkye dezavantaj.bizim topçular çok mu iyi oynuyorlar o zeminde bunu anlamıyorum.

yok galatasaray yönetiminin amacı rakibinin daha avantajlı olmasını istememesi ve korkması mı? ulan sen niye o zeminden korkup daha avantajlı olayım derdindesin.sendeki korku değil ama bendeki korku?

sonra birde böyle delikanlı ayakları isterseniz sizin stadınızda oyanayalım.ne sikime o zaman olimpiyat olmasın diye yırtınıyon?