şükela:  tümü | bugün
  • en bastan bu basligi latife amacli yazdigimi belirteyim, besiktasi tutmuyorum, dusman da degilim.

simdi konumuza gelecek olursak, malumunuz besiktas bundan onceki iki yili sampiyon olarak tamamlamasina ragmen galatasaray ve fenerbahce bu yillarda can cekismekle mesguldu. bu yil gs yarisa dahil olabilecek duruma gelince besiktasin tokezlemesine ve asrin futboluna veda etmesine sahit olduk. ligde gs ve fbnin arkasinda kalan galaksinin futbol takimi avrupada da ilk futbol oynamaya cikan rakibi karsisinda cemisgedik spor klubune donustu.
    ayni sekilde rteye de bakinca yillardir devlet bahceli ve kemal kilicdaroglu'na karsi kazanilmis, nispeten kolay secimler oldugunu goruyoruz.
    bu secimde ise karsisinda muthis enerjisiyle muharrem ince, sag muhafazakar kesime seslenen karamollaoglu ve milliyetci secmene goz kirpan, yillarin tecrubesi meral aksener'e karsi mucadele ediyor. bayern karsisindaki besiktas ezikligiyle ne dedigini bilemeden mitingler yapmaya basladigina. ogretmen tarafindan zorla sinif baskanligina aday yapilan pisirik ogrenciye evrildigine sahit oluyoruz.

velhasilikelam sonu da ayni olur da bir kurtulus zaferi edasinda kutlamak duser bize umarim.

edit: ilk hesapta baktigimda troll dendigini gordum, olsun cunku troll kelimesinin ici akboylar tarafindan bosaltildigi icin bu normal. ikinci hesapta maklubeci diyeni gordum, nerde maklube yedigimi gorduyse bu da. ona da neyse. ergen tanisi koyani gordum hadi bu da neyse. ama kufuru gorunce sasirdim, noldu ki kufur edecek onu anlamadim.
  • kafası yarılmayan şenol güneşin kafasını zımbalattırması.
    (bkz: zımba şenol)
  • zamanında beşiktaş adamın içinde nasıl gezdirdiyse yazar olmuş direkt bu başlığı açmış hadi yaylan
  • fetöcü kardeşlikleri ispatlanınca tutuşan atlet kokulu başlık...
    biz yine tinerle kafa buluyoruz ya siz; maklube kokulu soytarıların atletleriyle orgazm oluyorsunuz...
  • "besiktas bundan onceki iki yili sampiyon olarak tamamlamasina ragmen galatasaray ve fenerbahce bu yillarda can cekismekle mesguldu."demiş arkadaş. 10 sene boyunca bjknin başında demirören varken bjk can çekişirken ve sen şampiyon olurken" biz büyük takımızyeaaa"oluyodu ama di mi. 1.si bjknin ilk şampiyonlugunda fb can çekişmiyodu nanili, diegolu kjaerli o biçim kadrosu vardı. gs nin başına 2 sene bi dursun özbek kabusu çöktü başladınız hemen ağlamaya "biz kötüyüz ondan siz şampiyonsunuz" diye. dursun özbek veya demirören gibi leş adamlar kalsın bi 10 sene başınızda da göreyim. sonra "bu yil gs yarisa dahil olabilecek duruma gelince besiktasin tokezlemesine ve asrin futboluna veda etmesine sahit olduk." demiş tipini siktiğim. biz! 2 şampiyonlugumuzda toplam 41 puan fark attık gs'ye. yıl ortalamasına vurursak 20 puan yapari. bunlar bu sene alt tarafı 4 puan farkla şampiyon olunca bjk asrın futboluna veda etmiş olmuş afsafsad. en son şampiyonlar ligine gittiklerinde her maçta 4 yiyorlardı. şimdi çarşamba günü londra deplasmanına cumartesi günü malatyaya gelsinler de bi daha şampiyon olsunlar da görelim. ağustosta östershdhd'a elenip. tek kulvarda 4 puan farkla şampiyon oldular akıllarınca daşşak geçiyo velet. aslında bunu ciddiye alıp bu kadar yazanda kabahat. çünkü
    başlık sahibi temsili:
    https://i.hizliresim.com/mopwvz.jpg
  • fanatik beşiktaşlı değilim. ilk onbiri say deseler metin'den başlar feyyaz, ali ve şifo ile devam ederim. gel gör ki çarşı gibi toplumsal olaylarda kendini kanıtlamış bir taraftar gurubu olan asırlık bir çınara laf edeyim derseniz, her ne kadar eskisi gibi beyefendi bir başkanı (bkz: süleyman seba) olmasa da bunu takıma yansıtarak yanlış yaparsınız.
    benim gördüğüm benzerlik "t" ve "e" harfleri.