şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: espn de twitter'dan 7-0 mevzusunu paylaştı, ilginç bulmuşlar bitime 2 hafta kala averaj kasılan maçı. tweetin altında yabancılar bile "suspicious" yorumları atıyorlar, siz gidin onlara anlatmaya çalışın derdinizi.*

edit 2: beyler bayanlar, bu billiong mevzusunu keşfeden ben değilim, galatasaraylı bir gazeteci abimiz var kadir çetinçalı diye, o yazdı bunları ilk. ben de dünkü averaj farkıyla değişen şampiyonluk sonrası bu konuyu buraya taşıdım. bazı kişiler iddianın gerçek sahibini eklememin doğru olacağını söylemiş, haklılar.

----------

1 mayıs 2021 beşiktaş hatayspor maçının ardından, billong denen hatayspor stoperi, maçın ardından skandal performansı(!) sebebiyle hatayspor yönetimi tarafından kadro dışı bırakıldı ve ülkesine döndü.

beşiktaş maçı performansı, buyrun izleyin tiyatroyu.*

ve 4 gün sonra, 5 mayıs 2021 tarihinde billong denen muazzam stoper, 7-0 yenilen takımın ilk 11 de oynayan stoperi, oynadığı müthiş stoper performansı sebebiyle, 27 yaşında hayatında ilk kez kamerun milli takımı kadrosuna davet ediliyor ve aboubakar'ın milli takım arkadaşı oluveriyor bir anda, kariyerinin en saçma dönemlerinden birinde.

efendi beşiktaş şerefiyle hakkıyla devam etsin böyle.*
  • beşiktaş'ın hatay' dan yüksek meblağlar ile transfer yapmasına neden olacak gelişmelerin anahtarı olacak skandaldır.
  • ağla ağla bir çıkar yol bulamazsın sarı kardeş.
  • karıştır arşivleri karıştır anca şeref bulursunuz ama sizin tarih zaten ortada.

tanım: skandal yaratmaya çalışan yaralı bir kedicik hezeyanı.

edit: bak bak skandal böyle olur dimi arda ? https://youtu.be/ugrwtmdfuis
  • ağlayacağınızı biliyordum da bu kadarını beklemiyordum.
  • agizlarinda zalad iftirasi olan besiktaslarin ne kadar iki yuzlu oldugunu gordugumuz durumdur.
  • ilk yarıdaki çaykur rize maçı da araştırılmalı. o da 6 0 bitmişti.zaladın şike yaptığından o kadar emin ki renkliler genel averaja kalması neredeyse mucize olan maçtan önce oynanmış bir maç için algı kasıyorlar.
    karagümrüklü oyuncuların çirkefçe oyunundan kafaya tekme vuranlardan hiç bahsetmezler.
    ulan malatya defansı bütün maç gs li oyuncuları izledi kaleci olmasa 12 13 gol olurdu. şeref yoksunları sizi
    ayrıca sizi biraz da şu başlığa alalım. (bkz: hatayspor vs yeni malatyaspor)
    ya da, şuraya kariyerinin ilk kırmızısı için
    (bkz: lucas podolski)
  • zalad len aq, ankaragücü 8-0 len amq diyen tinercilerin anlayamayacağı skandaldır. bu arada bahsi geçen sezonda beşiktaş ankaragücünu 6-0 yenmiştir.
    medet umdugumuzdan değil ama bakalım bu olayın üzerine ne gibi gelişmeler yaşanacak.
  • başlığa tıkladım telefon sırılsıklam oldu şimdi telefonu pirince yatırmaya gidiyorum.

olmayan skandal.
hesabın var mı? giriş yap