şükela:  tümü | bugün soru sor
24 entry daha
  • bugün alanyaspor deplasmanında maçı var. yeniden iddialı konuma gelebilecek olmak için mutlaka kazanılması gereken deplasmanda en büyük avantajımız caner'in olmayışı. caner kesinlikle çok iyi bir taraftar ve bizden biri olduğu su götürmez gerçek. kendisini bu yönüyle sevdiğimiz doğrudur ancak sahada çok kötü durumda. beşiktaş taraftarı da futbolcunun taraftar olmasına kanacak kadar vurdumduymaz değil. sahada daha da konsantre olması gerekirken bu sezonki performansı çok kötü dahi değil.

öte yandan takım yeni oyuncular kazanıyor. her musibetten tek doğan nasihat değilmiş, aynı zamanda bir de hayır doğuyormuş. üstelik bir değil iki değil, üç tane hayır doğdu beşiktaş'ta. öncelikle dorukhan'ın muazzam performansı* hepimizi çok etkiledi. yanında iyi bir atiba ve önünde ljajic ile birlikte muhteşem bir orta saha olacak.

caner'in yokluğunda gökhan gönül yerine geçiyor. adamı beğenmeyenleri anlayamıyorum. oynadığı zamanlar performansı ile karşısındaki oyuncuları eziyor adeta. neden böyle yeriliyor hiç bilemiyorum.

forvet emin ellerde olsa da derbi maçındaki performansını beğendiğimi söyleyemem. yine de hoca şüphesiz güven'e şans vermeye devam edecek. o çocuğu forvet yapmayı kafasına koymuş hoca. umarım güven de kafasına koymuştur.

her ne kadar şenol hoca gençlere defansta görev vermekten imtina etse de, orada da çok büyük bir cevher bulunuyor. hoca temkinli ama fatih formayı alacak gibi.

alanyaspor'a bakacak olduğumuzda, evinde dengesiz bir performans gösterse de iyi gününde olunca kayseri'ye 5 falan atıyor. tehlikeli adamlar. maç günü de cuma sonuçta. pek hayırlı olmuyor beşiktaş açısından. yine de alanya maçı çirkinleştirmez gibime geliyor. biraz yüksek performans ile maçı alırız. yeterince de dinlendik. alanya hafta içi kupa maçı da oynadı. bakalım kazanırız gibi görünüyor ama bizzat güzel oyun izlemek istiyorum artık. galatasaray maçındaki gibi ezilen ve kötü bir oyun görmek can sıkıcı olur. alanyaspor'u kolayca yenebilmemiz lazım.