şükela:  tümü | bugün
  • buraya gelmeden oncesine kadar atakule pizza hut lezzet acisindan en basarili pizza hut idi gozumde. buraya da atakule'nin istanbul subesi diyebiliriz. ancak bayan garson olmamasi ilginc geldi biraz, atakule'deki gibi nazik bir servis olmasa da lezzet acisindan basabas. ilginc sekilde kahveleri de gayet basarili. tebrik ediyoruz.
  • pazar günü yediğim sucuklu italyan pizzalarının ardından bağırsak enfeksiyonu geçirmeme, 3 gündür ateşleri içinde yatmama ve 2 defa acile gitmeme sebep olmuş pizzacı. pizza hut'tan beklemezdim ama başka hiç bir açıklamam yok malesef. ne şekilde hazırlanıyor, nasıl pişiriliyor, nerden tedarik ediliyor malesef bilemiyoruz. belki de dükkanlarının önündeki çöp kutuları için bir çözüm bulmaları gerekiyordur başta.
  • işlerini çok yavaş yapan garsonlara sahip; bu yüzden "bari sınırsız alayım da, şunların mıymıntılığına kalmayayım." demenize rağmen sınırsız pizza standında pizza görmediğiniz, yine o sınırsız pizzaların gelmesini beklemek zorunda kaldığınız pizza hut şubesi.
  • gördüğüm en yavaş pizza şubelerinden biridir. çok yoğun çalışması gerektiği halde gün ortasında tek garson ile çalışan hatta o garsonu bulabilmek için bile 15 dakika beklediğim pizzacıdır.

sigara içilen yerinin olmaması başlı başına bir eksi puan iken garsonların davranışları, servisin yavaşlığı masaların pisliği de eklenince uzak durulması gereken pizza hut şubesidir.

not: pizzası standart lezzette olmakla beraber kolası her daim buz gibidir. sırf kola içmeye gidebilirsiniz. zaten pizza gelene kadar hayatta kalmamı kolanın verdiği enerjiye borçluyum.

edit: garson eksikliğinin ve kalitesinin şube yöneticisi tarafından bildirilmesine rağmen genel merkez tarafından bir çözüm bulunamadığını öğrendim. düzelmesini umutla bekliyoruz.
  • bir dönem müdavimi olduğum, dün önünden geçtiğimde kapandığını gördüğüm şube. kasım ayında kapanmış meğer. hizmeti yavaştı, sınırsız büfesine pizza çok geç çıkıyordu ama yine de hep oraya giderdim.