• beşiktaş semtine açılacak sampi çakması potansiyel pide kebap salonu ismi.
  • genelde gs li troll malların bugün yaratmak istedikleri" beşiktaşlılar havaya girdi" ana temalı şölen için bir başlık.

hiçbir beşiktaşlının havaya girdiği falan yok, bi kendinizi sikip rahatlayın amk.

daha bu işin yıldırım'ları, demirören'leri, tinercileri, rte'leri, hakemleri, taraftarları, zeminleri var. sadece futbol oynayarak şampiyon olunamayacağının bilincindeyiz artık.
  • an itibariyle garantilenmiş ve yadsınamaz bir gerçektir.
  • ligimizde ikili averajın geçerli olduğu ve beşiktaşın daha arenaya gelmesi gerektiği bu ortamda beşiktaş taraftarlarının son dakika golüyle yaşadıkları halı sevinçlerine verdiğim durum. yoksa komik baya. haftaya trabzona gidiyosun sonra arenası var. hadi hepsini geçtim bugün şampiyonluğa yetecek topu oynadınız mı be kardeşim?
    (bkz: eğri oturup doğru konuşmak)
  • önümüzdeki 5 sezon bu şekilde kalacaktır.

(bkz: beşiktaş üçün)
  • bilemiyorum. içimde kötü bir his var. yine malum takım son anda içeriye yerleştirdiği derin yapı ile kumpas kurup hayallerimizle oynayacakmış gibi hissediyorum
  • biz olamayacağız zaten ( gs ). inşallah bjk'nin önüne set çekip fener'i şampiyon yapmazlar. bu pazar çok önemli. bjk bu hafta çok dikkatli oynamalı ve en azından yenilmemeli.
  • pazar 20:45'te büyük olasılıkla...
  • şu an önünde çok çok önemli 2 maç var. fener ve kasımpaşa maçlarını kayıpsız atlatırsa beşiktaş'ın fikstürü rahatlıyor. gs ve fb'yle puan farkı 8'ee çıkıyor. ama maçlar oynanmadan kazanılmaz. derbide de hiçbir şey belli olmaz. futbola bakılırsa beşiktaş favori ama derbi sonuçta.
    edit:8
  • şimdiden çok iddaalı konuşmaya gerek yok, önünde oynanmamış 11 maç ve 2 aylık zaman var. daha bunun derbileri , küme düşmemeye oynayan takımları, sakatlığı, cezalısı ,vs var. karşında reaksiyon gösterebilen şampiyonluk tecrübesi olan 2 takım var. diğer rakiplere özellikle anadolu takımlarına saygısızlık etmeye gerek yok, küçümsenirse rehavete kapılınırsa cezayı keserler.
    bence lig yeni başlıyor.
    not : süleyman seba
hesabın var mı? giriş yap