5494 entry daha
  • aralarinda ben de varim ama harbiden agir gerizekalilar lan, bildigin geneli futboldan gram cakmiyor. bu sigirlar yuzunden senol gunes garabeti tekrar basimiza geldi, takimi 2. defa sikti atti enkaz birakti defoldu gitti. sonra santos geldi, bize uygun olmayacagi kilometreler uzakliktan belli olan adama godfather vs dediler, sig bir bakis acisiyla avrupa sampiyon oldu o zaman super antrenor ve basina hic sizdirmadi yonetim super gibi sacma sapan dusuncelerle bu kotu tercihi savundular. simdi de sergen diyorlar, gram sasirmiyorum. hangi sergen?

erol bulut'lu rezil bir fb ve bok gibi rebuildig yapmis gs'yi gecerek (o da tek golle ikina sikina) son derece dusuk bir puan ortalamasiyla sampiyon yapti diye sergen'i isteyerek. o sezon paok ve rio ave gibi bizim butcemizin cok cok altinda 2 takima elenerek tum sezon avrupa'da mac yapmadan lige konsantre olmus sergen.
    sampiyonlugu getiren ghezzal'i '5 dakika izledim gelsin dedim' seviyesinde anca taniyacak kadar futbol takip eden, larin'i tesadufen sol aciga koyup bunu ovunerek anlatan, oyuncular tatilde calistilar mi sorusuna 'bilmem herhalde calismislardir' seviyesinde is ahlakina sahip seviyedeki adami istiyorlar.
    saka gibi. bir daha berbat bir gs ve fb bulursan, avrupa'da olmazsan, son 3-5 mac haric tum sezon hic sakatlik falan yasamazsan, yani kus tasa carpsa sampiyon olursun. yoksa mevcut puan ortalamasi ve kadro kalitesi ile sana en iyi ihtimalle 20 puan fark atarlar sergen'le. zaten ikinci senesinde hem avrupa'da hem ligde ne oldu gorduk.

besiktas'in ihtiyaci ex-ask degil, dinozor yerli hic degil, hatta yabanci olsa bile dinozor degil. besiktas'in ihtiyaci kariyer kaygisi olan, hirsli, is ahlaki yuksek, teknik taktik bilgisi tartisilmayacak, buyuk takimlarda basarmis veya basarma potansiyeli gostermis bir teknik adam. ideal olarak yabanci, ama illa yerli diyorlarsa cagdas atan ve ilhan palut disinda isimlere bakmaya gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap