şükela:  tümü | bugün
  • durduk yere adamın amına koyan şarkılara kafa tutan hayata dair iç burkan detaylara iç güvey giden bir felsefe idiotloji.

şenol güneş'in her maç sonrası sensice "ben kimseyi eleştirmiyorum çok dürüstüm" ayağına sözde samimi konuşup ama her defasında sürekli bahaneyi başkalarında arayan iticiliğin1 bu 2.
    arkadaş ne konuştunuz bee. zannedersiniz ki 3 derbinin 2 sini kazanıyorlar da hep bi mazeret hep bi mağdur edebiyatı. yav beşiktaş gibi vasat sıradan bir takım tutuyorsun olayın ne senin e be ibine?

bunlar öyle iticidir ki işlerine geldi mi maçtaki bütün pozisyonları atomlarına ayırarak, en slow hale getirerek bir şekilde haklı çıkmaya çalışırlar. ama kend lehlerine ki süper ligde her maç yaşıyorlar, bir hakem hatası gördüler mi, ölü taklidi yapacak kadar zamanın ötesinde iticidilerler.
    arkadaş bıdı bıdı yapmanın anlamı yok, yenemediniz, bir cimbomlu olarak müşahade ettim, adamlar kendi sahanızda geldiler taktik maktik yok bam bam bam...
  • siz çok çekicisiniz amk.nur akıyor yüzünüzden!!
  • ya birak simdi bir fenerli bu konuda dunyaya bedelken mi???ha ha hahaha.
  • siz çok sevimli ve çekicisiniz ya.
  • beşiktaş taraftarının cazibesini kabullenemeyip karşıt argümanlar üretmeye yardımcı olunmasını isteyen hezeyan başlığıdır.

tarihi boyunca beşiktaş hakkı yenen tarafta olmuştur. sevinmek için sevmedik der. hakkınla oyna şerefinle kazan der. haksız galibiyetleri elbette olmuştur. ama beşiktaş taraftarının çoğunluğu diğer takım taraftarları gibi şaibeli galibiyetler sonrası hiç oralı olmadan "onu bunu bırak nasıl koyduk" tarzıyla kutlamaz. utanmayı bilir.
  • renklerinde kirmizinin da bulundugunu bilmeyenlerin takimi. ve sirf bu bilgisizlikten yillarca kendilerini ingilizler gibi ayricalikli görmeleridir.
  • sahaya atlayanları için doğru tespit.

hangi takımın taraftarı olursa olsun!
  • beşiktaş bir semt takımıdır. semt takımının taraftarı samimi olur. her dine mensuptur, esnaftır, memurdur, öğrencidir, sanatçıdır, zanaatkardır, emekçidir. birbirini tanır sever kollar. hakedene hakkını verir, haketmeyene tepkisini gösterir.

böyle bir renklilik sana itici gelir tabi çünkü sen angutsun. angut renkten ne anlar. sen git la la la la diye hönkür.
  • -boşoktoş somt tokomodur, holkon tokomodor, ronksozdor, boşoktoşk!!!!
    +he yarram heeee