şükela:  tümü | bugün
  • aralarında akli selim taraftarlar da var fakat genel itibariyle sosyolojik olarak incelenmesi gereken bir topluluk.

durduk yere ağır küfür eden, eleştiriye gelemeyen, kendi takımı dışındaki herkese düşman tavırda olanlardan bahsediyorum.
  • (bkz: ekşi galatasaray whatsapp grubu) girmek isteyenler yesillendirsin bu görüşler her futbolseverin ortak görüşü ...
  • böyle tövbe estağfurullah acayip bi hal olmuştur. 4 sene üst üste şampiyon olsalar, 4.yıldızı ilk takan takım olsalar, avrupada kupa kazanmış tek türk takımı olsalar neler olurdu yemin ederim düşünemiyorum.
  • bunlar değil miydi tinerleri çekip sahaya atlayıp oraya buraya köpek gibi saldıran güruh.

bu sene ki galatasaray şampiyonluğu ile tekrar o şerefli üçüncülüklere döneceksiniz!

not:bu girdi,türk futbolunu sadece son 3 seneden ibaret olduğunu düşünen şerefli üçüncülere ithafen girilmiştir.
  • bjk taraftarlarini genelleme yapmak yanlış tabii ki ama maalesef eski babacan ve turk futbolunun tutkali olan taraftar kimliğini kaybetmiştir.
    eskiden mahallenin efendi oturaklı abileri iken ; van depremi sonrasi idi sanirim oradaki cocuk depremzedelere atki gonderen taraftar naifliği artık yok.
  • turgay demir'e bakilarak ne durumda olduklari gözlemlenebilir.

ceza maddesindeki tahrik konusunu bulabilmek icin lincoln volkan kavgasindan medet aramaktadirlar oysa henüz ilk yarida feghouli örnegi duruyor ama onu söylemek islerine gelmez.

son kazanilan trabzonspor macinda trabzonspor'un 0-0 iken 1 penaltisi, 0-1 iken de 1 nizami golü verilmemistir ama yillarin seref hak hukuk edebiyatcilari bu konu hakkinda gik diyememislerdir (diyen taraftarlari ayiriyorum, lafim 2 senelik taraftara).

ayrica güzel etiket olmus bu baslik, tam olarak bu grubu ifade ediyor.
  • yaklasik 10 yildir oturdugum evdeki komsumun besiktasli oldugunu 2 sene once ogrendim. daha da bir sey anlatmaya gerek yok. sampiyon oldunuz sevinin, sampiyonlar liginde gruplardan ciktiniz tabii ki kutlayin. fakat modern futbolu siz yaratmissiniz gibi davranmayin lan.
  • (bkz: beşiktaşlılardaki kendini yüksekte görme huyu) 2017'de yazdık biz bunları. görmemişlik zor ne yaparsın. aklı selim adam zaten bayern'i eleyeceğini ciddi ciddi dile getirmezdi kuralar çekildiğinde. neyse sözlerimi ozzy 150 milyon len mq diyerek bitiriyorum.
  • beşiktaş taraftarı sosyolojik olarak mükemmel bir örnek. sonradan görme denilen şeyin futboldaki karşılıkları. iki maç üstüste yenilince maçları izlememeye başlayacak bu tayfa bir iki seneye nasıl olsa yok olacak onu dert etmiyorum.

sürekli bir küfür etme, fetö iftirası atma, her yerde algı yaratma gibi şeylerle takıma burdan destek veriyorlar kendilerince. mide bulandırıyorlar
  • yıllardır içinde bulundukları eziklikten kaynaklanan acınası durumdur. bayraklarının üzerindeki naftalin kokusu henüz çıkmadan kendilerini avrupa’nın fatihi, süper lig’in efsanesi ilan ettiler. sosyal medya’daki taraftarları zaten içler acısı.

yönetiminden taraftarına her zerreleri ayrı ayrı tiner bunların, takımları da sadece fenerbahçe ve galatasaray’ın tırt olduğu dönemde şampiyon olur. her iki takımdan herhangi biri belini doğrulttuğunda soluğu şerefli üçüncülükte alırlar.