• fikret orman tarafından müzik açtırılarak bastırılmaya çalışılan tezahürat.

bu devran dönecek fikret orman...

edit: nereden biliyorsun diyorlar. tahmin ediyorum! çünkü o stadyumda taraftarın tezahüratını fikret orman'ın haberi olmadan kimse bölemez.

edit2: a haber denen çöp, 10 saniye sürdü ıslıkla bastırıldı diye haber yapmış, o ıslık bizim sesimizi bastırmak için açılan müziği protesto etmek için yapıldı.. müziği kapatın diye ıslıkladık.
  • helal olsun lan.. yuz kere bin kere
  • yarın akşam kadıköy'de daha güçlü yankılanacak olan tezahürattır. versenize olm mazbatayı.

maç sonrası editi: yankılanmadı la.
  • fenerbahçeli doğmasaydım kesin beşiktaşlı olurdum.
    ben futbolu bu denli güzel hayata yediren sosyal hayatın bu kadar içinde bir grup daha görmedim.

gıpta ile bakılcak işler yapanları seviyorum.
    yavşak ve kolpaların bolca olduğu futbolu düşününce..

istanbul united'ın katalizörü ve mayası çarşıydı zaten..
  • müzik sesiyle bastırılmaya çalışılmış tezahürattır.bu da not olsun.
  • fikret orman'ın demirören'den daha beter tiran'a dönüştüğünü ortaya çıkartan tezahürattır.
  • muhtemelen yarın da tekrarlanacak tezahurattır.
  • iyi ki beşiktaş var! iyi ki beşiktaşlıyım!
  • beşiktaş'lı kardeşlerime helal olsun. helal olsun be. adamsınız beyleeeerrr bayanlaarrr.

böyle böyle adalet sağlanacak, o mazbata söke söke alınacak !!!!
  • twitter'da önüme sürekli maçtan videolar düşüyor. ekram imamoğlu uluslararası bir yıldız gibi ilgi görüyor maçta.

kimileri formalarını, atkılarını çıkarıp, top yapıp locaya atıyor, imamoğlu imzalayıp, geri atıyor.

tezahüraz zaten malum "mazbatayı ver, mazbatayı ver, imamoğlu'na, mazbatayı ver..."

fotoğraf çektirmeye çalışanlar, sarılanlar, öpenler...

kaynak
hesabın var mı? giriş yap