• her takım taraftarlarının birbirine yaptığı gibi tatlı sataşmalar yapanlardır.

tiner çeke çeke sözlüğü çöplüğe çevirdiniz. siktirin gidin artık tiner çekerken en büyük beşiktaş diye salya sümük ağlayın. her zaman oluyor bu sataşmalar. siktirtmeyin tinerinizi şimdi.
  • analarının amını gördüler.
  • gerçekten anlamıyorum. türk halkı olarak niye böyle holigan şerefsiz insalar aramızda barınıyor.
    bu insanlar tek şeye örnek
    (bkz: katıksız orospu çocuğu)
  • ilk yarı 3 yiyen takımımızı tribüne çağıran büyük taraftarlarımızın kültürünü bir türlü anlamayan insanlardır.
    bugün o sahada maçı bırakmayan taraftarlar yüzünden o kültür var bizde.
    aidiyetimizi anlayamazsınız. anlasaydınız yazmazdınız ve o attığınız twitleri, entryleri sildirmezdiniz.
  • burada hafiften kulaklarını çınlattık. rus spiker bile bariz bir şekilde beşiktaş yanlısı maç anlatırken siz ne çeşit köpeklersiniz lan!
  • benim ben ki deivid intere caktiginda hayvan gibi bağırarak sevinen bir galstasarayliyim ama iticisiniz iste cocuk gibi şımarık beginnerda gol atinca sevinen küçük kardeş gibisiniz(kasit performans değil gecen sene dibine kadar hakedildi bu sene basaksehiri bir sekilde gecip alirsiniz kasit hemen kendinizi önemli inanılmaz sanmaniz) hala da diyorum keske benfica caksaydi size he ayrıca gole sevinirken %70 iniz renklilere girsib diye entry dosemekten zevk alirsaniz biz de böyle isteriz hic yadirgamayin
    gruptan çıksanız bile umarim borussia ya da barcaya denk gelirsiniz
hesabın var mı? giriş yap