şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: #32749522)
 • real madrid antrenmanını canlı yayınlayan kanaldır. söylenilene göre 30-35 kişi de tribünden izlemekteymiş.
 • beşiktaşlıları utandıran kurumdur. real madrid'in idmanını yayınlarken, "dünya yıldızlarını evinize getiriyoruz" diyor spikerler. ondan sonra 3.sayfaya düştük diye ağlamamak lazım. senin ezeli rakibin, avrupa'da çeyrek final oynuyor, rakibi gelmiş, sen burada prim yapmaya çalışıyorsun. beşiktaş'ın beşiktaşlı'dan başka düşmana ihtiyacı yok valla, yazık.

  edite gerek yok, beşiktaşlıyım.
 • real madrid'in antrenman yapmak için tt arena yerine inönü stadyumunu tercih etmesi bir haberdir. bjk tv bunu diğer haberleri de gösterdiği bültende "haber" olarak verirse gayet normal bir iş yapmış olur. hatta bu sırada futbolcular ile röportaj yapılabilirse ve bunları da yayınlarsa başarılı bir yayıncılık gerçekleştirmiş olur. ama bunu canlı yayın ile vermek ve de üstüne dünya yıldızlarını evinize getiriyoruz demek beşiktaş'ı ayağa düşürmektir.
 • lig tv, ntv spor, trt spor bunlar spor kanalları. real madrid'in antremanını yayınlamaları gayet normal. ama bjk tv spor kanalı değil, takım kanalı. takıma, beşiktaş'ın imajına ters bir iş yapılıyor. her kimse bu fikre ön ayak olan çok ileri zekalıymış takdir ettim.
 • yaptığı haber sunumuyla haklı olarak büyük tepki çeken kanal.

  beşiktaş yönetimi gün be gün kanalda ne yayınlanıyor takip etmek zorunda değil.sonuçta bu kurumda çalışan profesyonel yöneticiler var.bu bağlamda mevzu bahis yayınla ilgili beşiktaş kulübünün bir şekilde müdahil edilmesi yanlış bir durum.kanalın yayın akışına beşiktaş yönetimi karar vermiyor.

  dünya yıldızlarını evinize getiriyoruz filan nedir yahu ? gören yayın haklarını filan aldı sanır.

  çemişgezek idman yurdu tv bile yapmaz lan bunu ? neyin üzerinden prim yapmaya kalkıyorsun ?

  sorumlusu kimse bir an önce gerekeni yapmalıdır.böyle görevler bu tarz hataları kaldıracak görevler değil.
 • sırf kombine parasını çıkarmak için türlü bahanelerle kombinelerini kiralayan galatasaraylılardan bi farkı yoktur.
 • mesut özil'i stüdyoya çağırarak canlı yayında ropörtaj yapan kanal. olm bu neyin kafası ? neyin ezikliği lan ?
  rakibinin maç yapacağı takım oyuncusunu stüdyoya çağırıp ropörtaj yapıyorsunuz.

  hayatımda bu kadar ezikçe bi hareket görmedim. aynısını gs tv yapsa utancımdan yerin dibine girerdim lan.

  (bkz: başkası adına utanmak)

  http://www.futbolingo.com/…-galatasaray-maci-yorumu
 • kendilerini antalya'da faaliyet gösteren bir turizm işletmesi falan sanıyorlar galiba. şöyle ki; antalya'da bir turizm işletmesinin sahasında oynasa real madrid, o işletme çıkar cümle aleme duyurur ki yıldızlar bizim sahamızda antrenman yapıyor diye. en büyük de haklarıdır. senin sahana real madrid gelmiş antrenman yapmış, bunu malzeme olarak kullanırsın reklamını yaparsın başka kulüpleri de çekebilmek için, kar amacı güdüyorsun bu işte sonuçta. şimdi beşiktaş tv'ye gelelim. arkadaş sen turizm işletmecisi değilsin, spor kanalı da değilsin. bir takım kanalısın. neticede tarafsın, taraftarın için varsın. senin burada bu yayını yaparken amacın ne? dünya yıldızları sahamızda deyip de gurur ve övgü beklerken hiç mi küçük düştüğünün farkında değilsin? o takım senin için gelmedi. ezeli rakibinle maç yapmak için geldi. üstelik senin men edildiğin bir avrupa kupasının çeyrek finalinde ezeli rakibinle oynayacak. niyetin provakasyon olduğunu da zannetmiyorum. bence tamamen amatörlükten kaynaklanan bir durum. "real madrid sahamızda antrenman yaptı" diyerek standart kısa bir şekilde haber verebilirsin pek tabi, sonuçta evet senin sahan kullanılıyor, ancak bir pazarlama çalışması yaparmışçasına "yıldızlar sahamızda" etiketleriyle haberin bokunu çıkarmak kanalını da kulübünü de taraftarını da milletin gözü önünde küçük düşürüyor. işte bu yüzden türk futbolu tamamen profesyönellere devredilmeli.