şükela:  tümü | bugün
  • 2 aralık 2017 tarihli galatasaray-beşiktaş derbisinden sonra tekrar hortlamıştır. beşiktaş'ın oynadığı futboldan korkan tüm renkliler, en yetkilisinden en alt tabakadan olanına, saha dışı operasyonlarına başlamıştır. bunlardan birkaçı:

    (bkz: cenk tosun'un hakeme küfür etmesi)

    (bkz: şenol güneş'in yardımcısını darp etmesi)

    bu tür olayları ben de desteklemiyorum; ama senelerdir süregelen durumlar bunlar. futbol her zaman kabaydı. neden şimdi beşiktaş açısından bunlar gün yüzüne çıkıyor.?sizce tesadüf mü? bu operasyonlar, ilerleyen günlerde de devam edecektir. bu günlerde beşiktaşlı olarak takımımızın arkasında durmalıyız. bu operasyonların içinde bein firması da varsa üyeliklerimizi iptal ettirme hakkımızı göstermeliyiz. federasyon küfüre yaptırımına devam edecekse, yabancı oyunculardan kurulu takımlar için de tercümanlar vasıtasıyla maç sırasında küfür eden oyuncunun tespitini yaptırmalıdır.

    beşiktaş'ın kalitesi bellidir. yükselen bir marka değeri vardır. şampiyonlar liginde sükse yapmıştır. bu tür oyunlar, avrupadaki başarıyı da etkilemektedir. daha büyük ve gelişen ülke takımları için, bu oyunlara son verin!