şükela:  tümü | bugün
 • hürriyetin haberleştirdiği bir aykut kocaman açıklaması.

  kocaman'dan dev isyan! 'bizi yakıp beşiktaş ve başakşehir'i kolluyorlar'

  http://www.hurriyet.com.tr/…uyorlar-40728542#page-1

  konuş hoca ya ... sahada futbol yok ama 2 senedir böyle bir gerçek var.

  birinin bunu söylemesi gerekiyordu.
 • 4 hafta içerisinde sessizliğe bürünecek. valbuena kenarda oturmaya devam etsin yeterli. bir beşiktaşlı olarak temennim, ali koç gelir ve bu vizyon fukarası aykut kocaman gider, yerine futbol oynatan bir teknik adam gelir. konyaspor çalıştırır gibi fenerbahçe çalıştırmak olmuyor. hakeme, sağa sola laf yetiştireceğine önce kendi hatalarına bakıp kendini düzeltsin.
 • yağ gibi kendini üste çıkarmaya çalışan birinin açıklaması

  madem beşiktaşı kolluyorlar, fb bjk maçında ali palabıyıkın vermediği gol ve penaltıları açıklasın o zaman
 • kimse de gidip sormaz mı kadıköy'de beşiktaş'ı nasıl yendin diye? ama beşiktaş'ı kolluyorlar...
 • 5 kişi eksik olmadan önce oynattığı futbolla taraftarını kanser eden bir teknik direktör hezeyanı. kaç tane maçında çıkıp 2-3-4. golleri aradın. hep 1 farkla maç kazanmaya çalışırsan kaza golüyle adamı üzerler aykutcum. 1-0 öne geçince forvet çıkarıp ismail'i oyuna sok. 2 haftada 4 puan kaybet sonra ilginç açıklamalar yap.

  bu açıklamanın arkasında duran taraftar net gerizekalıdır.
 • ezik beyanatı.

  kadıköy'de hakem zoru ile kazandığınız beşiktaş maçını izle bakalım önce. babel'e gençlerbirliği maçında verilen kırmızı karta bak. sonra konuş.
 • satılık köpeğini (bkz: ahmet ercanlar) yine piyasaya sürerek aziz yıldırım ve aykut kocaman son hamlesini yapmış gibi duruyor. eski alışkanlıkları sürekli hortlatmaya çalışıyorlar ama futbolun sahada oynanan bir spor olduğunu ne yapıp ne edip öğrenecekler. bu şekilde devam ederlerse de kendi bok çukurlarında sürünmekten kurtulamayacaklar.
 • fener aleni, butun sene boyu her macta $ike yapar, bir sekilde ucunu bize de dokundurturlar.

  galatasaray yillarca masallah fetö yurdu kivaminda takilir, her nasilsa "ama besiktas'in da fetö'cü yoneticisi var" olur olay.

  simdi de bu ampülspor'la ayni sepete sokulmaya calisiyoruz.

  hazimsizsiniz.
 • (bkz: ağız ishali)

  kendi taraftarın bile senin bok gibi bir sistemle oynatmandan şikayetçi ama gel gör hakemler beşiktaş ve başakşehir'i kolluyor.

  - "bize çat çat kart çıkarıyorlar." diyor. utanması olan insan en başta bunu söylemeye utanır.

  - " beşiktaş ve başakşehir bir düzen oluşturmuş, kollanıyorlar." biri bu herife, düzen kurma işlerinin kendi yöntemleri olduğu hatırlatsın.

  ofsayttan goller, sıkıştığında on kişi kalan rakip, rakibine verilmeyen penaltılar, sana verilen saçma penaltılar... uzar bu liste. bir ara penaltısız maçı olmuyordu fenerin. hedef 1 milyon penaltı, geyikleri dönüyordu. demek ki o zaman fenerin oluşturduğu düzen varmış. böyle böyle kendi pisliklerini kendileri döküyor.