• şakacı prenslerden oluştuğunu düşünüyorum.

eski açığa rahmetli dayımla giderdik. kendisi hakkın rahmetine kavuşana kadar işsizdi. işsizlikten öldü adam! 30 lira çıkarıp verebilir miydi şimdi? bi de yeğeni -ben oluyorum o- var yanında, ona parasını ödettirmeyi de zinhar yedirmez kendine. bi de sosisli falan ısmarlardı arada. üç tane de çocuğu var, onlar da beşiktaşlı, bugün onlar da kol emeğiyle ev geçindiriyorlar. 30 lira verebilirler mi? veremezler kardeşim, ben biliyorum veremezler.

30 lira sana bana az gelebilir ama birçok insan için haftada iki kere çıkarlıp zevkine verilecek bir meblağ değil.

sen, sevgili yönetim, fiyatları böyle tuttukça stada gelen taraftar da "parasıyla değil mi kardeşim" diyor, sanki pavyonda karının sutyenine donuna bi ellilik sıkıştırmş da "ha kancık, oyna kancık oyna" diyor. yeminle optik başkan sağ olaydı döverdi bunları.

takımın dengesi temmuz ayında bozulmuş, taraftarın dengesi temmuz'da bozulmuş.. bunları düzelteceğine "e veriversinler 30 lira da şekerim" diyorsunuz ya, işte köyiçinde katırların arkasına bağlayıp beşiktaşımın başından sizleri yollamak istiyorum.
  • artık gözündeki at gözlüğünü çıkarıp gidişata bir bakması gereken yönetimdir.
    stad boş.takım boş sahaya oynuyor.kombine satamadılar.
    neden ? (bkz: #24295972) (bkz: #25581853)
    kombine fiyatını belki de kendilerine ''yeter '' diyecek taraftarı uzak tutmak için kabul edilemez bir zamla taçlandırdılar.
    ''işte hendek işte deve '' dediler, taraftar baktı olmadı vazgeçti..
    bilet satarız yine dolar diye düşündüler sanırım..
    play off var, maçlar 3-4 günde bir.
    ''kale arkasını 30 liraya düşürdük yine gelmiyorlar daha ne yapalım '' diyordu dün mete düren.

şaka mısınız siz mete bey ?

hangi ülkede yaşıyorsunuz, beşiktaş taraftarı seneler senesi ''halkın takımı '' diye boşuna mı geçti.
    3-4 günde bir 30 lirayı bile veremeyecek insan dolu bu ülke, farkında değil misiniz ?

hadi geç onu, haftada 1 maç oynanırken de kapalı 90-100 lira idi, şimdi de.. kardeşim nasıl dolacak o stad, aklın kesiyor mu ?

bir mantıklı düşünün, bir sakin düşünün, evet taraftarın size, berbat yönetiminize, başkanın beşiktaşın sorunlarından ziyade kendi statusunun peşinde oluşuna verdiği bir tepki var.
    evet kötü futbol oynanıyor ve gelip de sinirini bozmak istemeyen bir kitle de var.
    ve fakat; ne kadar ''bilet fiyatları ucuz '' diye düşünseniz de, hadi diyelim beyaz yakalı bir çalışan olsun, kapalıya gidecek olsun,
    ayda 3000 lira geliri olsun onun..
    ayda oynanan maç sayısını çarpın 90 lirayla, çıkarın 3000 den.
    ki çoğu insan 3000 lira kazanmıyor bu ülkede.
    ki öğrencisi var, asgari ücretlisi var, daha önceden kombine alan insanların arasında bunlar da var..

stad dolmuyor, adamların morali hepten bozuluyor boş stada oynamaktan, gelen ''verdim ulan parasını futbolcuya da küfrederim, kavga da ederim '' diye düşünüyor, maç sayısı geçtiğimiz senelerdeki gibi değil,
    türkiye ''son yılların en büyük ekonomik atılımını '' yapmış olsa da, o atılımdan yararlanan adam zaten yönetimde, taraftar içinde değil,
    hayat sizlerin bildiği sandığı gibi değil...

ticarete de kafanız basmıyor, sürümden kazanma diye bir şeyden de haberiniz yok.
    istediğiniz taraftar, kombineyi alsın, maçlara gelsin, kartal yuvasından her ay alışveriş yapsın..

e be güzelim, o zaman gidip real madrid'e falan yönetici olun.

türkiye de bu fiyatlandırmalarla, insanlar isteseler de yapamıyorlar..

anlayın artık bunu.
  • bugun olan katliama sessiz kalirsa haklarimi helal etmiyorum.

isterse 100 bin kisilik stadyum yapsinlar semte umrumda degil.
  • bazilarina yine dert olmus yonetimdir, 2012 yilindan itibaren olan yonetimden bahsedecek olursak geldikleri gunden beri turkiye futbolundaki (su ana kadar) dediklerini yapabilen ve ki.i basi ayri oynamayan tek yonetimdir, kurallara saygi gostermeye calismalari da cabasi.

daha bir sene once 18 klubun tamaminin karari ile alinmis bir karari ki.i basi oynayarak degistirmeye calisan, dun tukurdugunu bugun yalayanlara karsi ; ben progamimi yaptim a.ina koduklarim sizde yapsaydiniz bana mi sordunuz go.unuze semsiye sokarkende simdi acilmasin diye benden yardim istiyorsunuz diyerek bir sene once alinan karari bu sene alindigi gibi uygulanmasini savunuyor bunu degistirecekseniz de bu sene degil gelecek seneden ya da 2 sene sonradan itibaren degistirin bizde ona gore planimizi programimizi yapalim diyor

bunu anlayamaya kapasitesi olmayan insanlar tarafindan elestirilmeleri ise su hayatta bize eglenceden baska bir sey vermiyor
  • devre arası takıma transfer yapmaması gereken yönetim. nasılsa alenen engellenen bir takımın yönetimi olarak devre arasında transfer yapıp kulübün parasını çarçur etmemeliler.
  • bu akşam da 17 yaşındaki emirhan ilkhan'ın alın terini hakemlere yedirmiş olan gereksizler topluluğu.
  • trafikte magandaların saldırısına uğrayan sporcusuna adam gibi sahip çıkacak mı merak ettiğim rezil yönetim.

(bkz: emrecan uzunhan/#154835430)
  • beşiktaşın önündeki en büyük engeldir.
  • 2021-2022 sezonunda beşiktaşımızı sahipsiz bırakmış yönetimdir. istifa!
  • daha sezon başında, stadyum yıkıldıktan sonra zeytinburnu stadyumu'nu kiralamayıp rte stadı'nı kiralamakla hata yapmış heyet.
    inönü stadı yıkıldıktan sonra zeytinburnu stadını kiralayıp saha zeminini sezon başına kadar iyileştirerek yeni stadyum yapılana kadar burada oynattırabilirdi takımı.
hesabın var mı? giriş yap