• başakşehir - fenerbahçe
    fenerbahçe - alanya
    beşiktaş - fenerbahçe
    beşiktaş - fenerbahçe
    fenerbahçe - akhisar
    malatyaspor - fenerbahçe
    fenerbahçe - galatasaray
    kayserispor - fenerbahçe

yakın tarihlerde fenerbahçe'nin maç filkstürü de budur. bu da demek oluyor ki iki takımdan birisi yarıştan fena halde kopabilir. bu maçlar arasındaki nasılsa kazanırım maçları da yoğunluk arasında riskli maçlar statüsüne yükseliyor.

edit: kupanın ikinci maçı nisanda olduğu için onu sildim.
  • ya herro ya merro kıvamında fikstür.

fikstüre sadece bakınca bile kalbim sızladı. bu tarihlerde kalp krizi geçirmezsek daha da kalp krizi geçirmez hatta kalp krizi riskinden de tamamen kurtulmuş oluruz.

yüzümüzü kara çıkarma beşiktaşım...
  • “rvp’de yok bakalım amcıklar kim çamura yatıp kurtaracak sizi”

sözlük seviyesi bu kadar düştü mü lan?
  • puan hesabı yaptım.* 10 puan alıyoruz. hangi maçlar demeyin. söylemek istemiyorum ama 6 puanı bayern diyeyim de diğer ikisi sürpriz olsun.
  • bayern hezimetinden sonra bjk ligden de kopacak, ancak türkiye kupasını alacak

fener de yine fikstürün son haftalarında iyi puan toplayıp ikinci olacak, birinci ise malum başakşehir olacak
  • ahahahahaha yarakartal
  • 2. olmak tabi önemli ama sanki 2. olursak s.ligi çantada keklik gibi bir algı var. 4 büyük ligden takım olmasa da portekiz fransa gibi ülkelerin baş altı takımlarıyla esleseceksin. kim kolay diyebilir lyon monaco porto benfica gibi takımlara acaba?
  • bir hacli ordusuyla karsilasmadigi kalmis. vikinglerin avrupa seferi gibi amq.
  • beşiktaş a seviye atlatacak maçlardır. yeter ki forvetlerimiz gol atsın.
hesabın var mı? giriş yap