*

şükela:  tümü | bugün
  • şu şekildedir:

bayern münih (deplasman)
    fenerbahçe (ev sahibi) - lig
    fenerbahçe (ev sahibi) - kupa
    trabzonspor (deplasman)
    gençlerbirliği (ev sahibi)
    bayern münih (ev sahibi)
    başakşehir (deplasman)
  • 2018 için geçerlidir. yoksam her sene her sene çekilmez.
  • dopingsiz atlatılması zor gözüken fikstür.
  • başakşehir - fenerbahçe
    fenerbahçe - alanya
    beşiktaş - fenerbahçe
    beşiktaş - fenerbahçe
    fenerbahçe - akhisar
    malatyaspor - fenerbahçe
    fenerbahçe - galatasaray
    kayserispor - fenerbahçe

yakın tarihlerde fenerbahçe'nin maç filkstürü de budur. bu da demek oluyor ki iki takımdan birisi yarıştan fena halde kopabilir. bu maçlar arasındaki nasılsa kazanırım maçları da yoğunluk arasında riskli maçlar statüsüne yükseliyor.

edit: kupanın ikinci maçı nisanda olduğu için onu sildim.
  • ya herro ya merro kıvamında fikstür.

fikstüre sadece bakınca bile kalbim sızladı. bu tarihlerde kalp krizi geçirmezsek daha da kalp krizi geçirmez hatta kalp krizi riskinden de tamamen kurtulmuş oluruz.

yüzümüzü kara çıkarma beşiktaşım...
  • mayın tarlası gibidir.
  • “rvp’de yok bakalım amcıklar kim çamura yatıp kurtaracak sizi”

sözlük seviyesi bu kadar düştü mü lan?
  • mustafa pektemek’in oynamaması için dua ettiğim maçlardır.
  • bayern haricinde içerisinde bizi zorlayacak bir takımın bulunmadığı fikstür (kağıt üzerinde). takım eski kanser etme günlerinin sinyalini verdiği için temkinli konuşuyorum.
  • ben de mustafa pektemek oynamasın isterim ama bu trafikte bir yerlerde oynayacak elbet.

mesela kupa maçında iç sahada iyi sonuç alırsak deplasmandaki rövanşta oynaması kaçınılmaz. zira o maça gittiğimizde neler olacağını az çok kestirebiliyoruz sanırım geçmiş yıllardan. bol kavga gürültü içine çekmeye çalışacaktır fenerbahçe

ben taraftar olarak futboldan soğudum fikstürü görünce. allah takıma kolaylık versin. ama şu çok net, herkesin elinden geleni yapması gerekecek. burada çok mutlu da çıkabiliriz, bu sezonu tamamen kapatmış olarak da.