• mantıksız ve ergence bir istek. beşiktaş yönetiminin böyle bir şeyi düşündüğünü sanmıyorum da taraftarın şu kupa küçümseme huyu aşırı sinir bozmaya başladı. bak takım türkiye kupasından elenince, süper kupayı kaybedince lige göre daha az üzülürsün anlarım ama bu kupalara gereksiz çekilelim demek nasıl bir kafa çözemiyorum. beşiktaş takımının tek hedefi katıldığı tüm kulvarlarda başarıya ulaşmaktır. ulan ben takım hazırlık maçı kaybedince üzülüyorum siz nasıl resmi bir kupayı önemsiz görüyorsunuz akıl alır gibi değil.
  • "siktir git katılma amk zorla mı çağırıyorlar" diyerek cevaplanabilecek olaydır. sözlükte önüne gelen irili ufaklı beşiktaşlı grubu kurup bildiri yayınlıyor amk. çekeceğiniz tineri sikeyim bir susun.
  • bir maçlık seyircisiz oynama cezası tahkim kurulu tarafından kaldırılmadığı takdirde beşiktaş'ın yapması gereken harekettir.

bu kepazeliğin bir parçası olmaya hiç gerek yok.

ertesi gün notu; tahkim kurulu cezaları onadı. beşiktaş türkiye kupasına katılmamalı. eğer bu haksız cezaya böyle bir tepki verilmezse buna benzer şeyleri bütün sezon görebiliriz.

son not: cezanın haksız olmadığını düşünen arkadaşlara şunu sormak isterim; beşiktaş tribünü de sahaya inseydi neler olurdu?
hesabın var mı? giriş yap