şükela:  tümü | bugün soru sor
  • *adam akıllı 5 pozisyondan en az 1 tanesini gol yapabilecek forvet.
    *ihtiyarlardan sadece pepe kalsın mümkünse.
    *atiba tarzı genç enerjik biri.
    *q7'nin yarardan çok zararı var. lens fenerdeki gibi oynayabilirse transfere gerek yok ama böyle malca devam ederse sağ kanat lazım.
    *box to box bir orta saha.
    *giuiliano tarzı bir oos.
    *mevkisi sağ bek olan herhangi bir oyuncu.

bu sene en fazla 4-5 beşiktaş maçı izlemişimdir ama gözüme çarpanlar bunlar.

edit: bunlarsa gitmesi gerekenler;

negredo, love, quaresma, atiba, oğuzhan, gökhan, lens.
  • adam kaldı mı lan bjk'de ? resmen sata sata bir oğuzhan bir de gökhan töre kaldı sanırsam. vida'yı da satın ama sonra elimizde adam kalmadı len demeyin.
  • benim de bir galatasaraylı olarak merakla bekledigim yapılanmadır. kadrodaki oyuncuların yaşları, henüz çoğunun kontratlarının devam ettiği ve muhtemelen takımın şampiyonlar ligine katılamayacağı düşünüldüğünde beşiktaş'ı çok sancılı bir süreç bekliyor gibi görünüyo.
  • beşiktaş bir 3-5 sene daha şampiyonluğu unutsun. ha eskisi kadar ezik olacaklarını zannetmiyorum iyi toparladılar ama şu an kadro resmen futbolcu kıraathanesine dönmüş. yaş ortalaması 35 olabilir :)

şaka bir yana yaşlı futbolcuların yerine yenilerini almaya çalışırlar, arada tutmayanlar gönderilir, sonra iki sene şampiyon olumayınca şenol güneş gönderilir, yerine gelen teknik direktör de tutmaz falan elde patlayan oyuncular hoop yeni bir ekonomik ceza yabancı sınırı vs. derken, al sana 3-5 sene gitti bile.

galatasarayın kadrosu oturmaya başlamış stadı doluyor fatih terim gelmiş, fener yeni bir oluşuma gidecek aziz son başkanlığında paraya kıyar, babadan torpilli başakşehir de işin içinde, zengin bir arap'a çinliye satılacak falan deniliyor, trabzon da belki hareketlenebilir.

yani beşiktaşın önünde zor bir süreç var. bu kadar yaşlı oyuncu barındırmasa daha rahat olurdu sanıyorum. bu süreçten karlı çıkabilirse bu başarılı dönemi tekrar yaşayacaklardır.
  • mario gomez transferi yeterlidir.