şükela:  tümü | bugün
  • kuralların bir tek beşiktaş'a çalıştığını gösteren olaydır. işin ilginci bütün bu maçlarda topla oynama oranı beşiktaş lehine. fener maçı dahil.

gs'liler ve fb'liler rahat.

gs dediğime bakmayın kendi sahasında sivasspora karşı 22 faul yaparak adamları anca durdurabilmiş ve antalyaspor maçında tek kaleyi bulan şutla beraberlik almış takım.

ama nedense kırmızı kart görmüyor. yıllarca kendini atarak penaltılarla gsyi şampiyon yapmış arif denen şerefsiz ortada yok. hakan şükür ortada yok. 18 yıl önce kazandıkları bir kupa var ama tesadüf değilmiş. falan filan. melo gibi bir it lakaplının olmasına rağmen kırmızı kart yemeden ligi bitirmişlikleri var mesela.

ama beşiktaş'ı demirören kolluyormuş. adam 6 sezonda 18 kupadan 2'sini kazandırarak nasıl bizi kolluyor soran yok. çünkü dertleri bu değil.

medyada bunların elinde. beşiktaş porto'yu yenmiş. iki gün sonra giriyorum hurriyete başlık "ozan quaresmayı geçti". haber ne başarılı pas atmada %1 falan geçmiş. kavga oldu mu hemen manşetlerde. yetmiyor tayyip iki kelime etti diye ellerini ovuşturanlar sanıyorlar ki sıra onlara gelmeyecek.

beşiktaş iyi oyununa devam edecek. hakemlere rağmen devam edecek.

edit: mallarla uğraştığımız en büyük kanıtı bu aşağıda yazanlar. ben haksız demiş miyim kırmızı kartlar için? ama bu malların tamamı sanki haksız yazmışım gibi ağlamış. gs maçları için bu sezon en az 3 tane pozisyon yazacağım bekleyin.

gsli mallar editi: 10 eylül 2017 linnes'e verilmeyen kırmızı kart al bak bakalım kırmızının allahı mı değil mi. adamsınız biriniz çıkar der ki burada kırmızı kart yok yoksa bütün gslileri şerefsiz ve kaypak ilan edeceğim.

(bkz: 13 ekim 2017 g.birliğine verilmeyen kırmızı kart)

(bkz: 13 ekim 2017 g.birliğine verilmeyen kırmızı kart)
  • federasyon tarafından kollanan halidir.

not: kırmızı kartlar hatalı demiyorum.
  • beşiktaş'ı bitirme eylemlerinin başladığının göstergesidir. açın gözlerinizi bakmayın şaşı, alayınız gelse yıkamaz beşiktaş'ı
  • atılan tekmelere verilmeyen kırmızı kartlar da bu sayıya dahil mi, merak ettiğim.
  • kramponun tabanını adamın ağzına soktuğu içindir!

vay amk babelin pozisyonu izleyip burada hala kırmızı öyle böyle diyen varsa yanlış anlamayın da beşiktaşlı falan değildir.

al o tekme
  • iste dusun, nasil alistilarsa adamlari tekmelemeye, bokunu cikariyorlar, hakemler bile anca bu kadar kollayabiliyor.

mesela vodafone arena'da bir maca gidip, cenk'in nasil kendini yere attigini ve taraftarin nasil olaganustu tepki verdigini gozlerinizle gorebilirsiniz. sonra da acip ayni stadda kac kere benzer pozisyonlarda penalti kazandiklarini gorebilirsiniz. alisti tabi adamlar olaganustu kollanmaya, alistikca da sapitti, sapittikca da abartti, simdi diyor ki neden boyle oluyor.

bir tanesi hatali mi o kirmizi kartlarin diye merak ediyorum.
  • her maç en az 2 kırmızı görmesi gereken takımın sadece 5 kırmızı görmesi durumu. gerçekten de skandalmış. başlığı açan arkadaşı bizleri aydınlattığı için kutluyorum amk.