şükela:  tümü | bugün
  • bu gercegi besiktasla alakali her konu basliginda gorebilirsiniz. besiktas’i hicbir rakip bileginin hakkiyla yenemez, yenmesi teklif dahi edilemez. genellikle hakem yuzunden kaybederler. kaybettikleri maclarda en az 2 penaltilari calinmaz, rakipten bir oyuncu kirmizi gormesi gerekirken sahada kalir. en az. taraftar sahaya iner, provakator gruplar yuzundendir. yine kaybettiklerinde bazen takimlarinin icinden biri maci satar, evet bunu ciddi ciddi iddia ederler. son fener macinda yasananlardan bahsetmiyorum. bir sekilde aslinda asla yenilmeyecek besiktas’i dis mihraklar maglup eder.
  • yılın tespiti. bence tutarlı, benim puanım 10
  • tinerli tweetler hesabi gibi oldu ama;

(bkz: 2017-2018 sezonu besiktas operasyonu)

kafalar kafalar.
  • hatırlatırım, 8 tane yediklerinde de çok mağdur edilmişlerdi :/ haklı mağduriyettir.
  • neden derdiniz beşiktaş olmuş, anlaşılır gibi değil. derbi maçlarında inanın fb ve gs'ye daha fazla tolerans gösterildiği yadsınamaz bir gerçek. bu gs-fb taraftarları objektif olarak vicdanlı bir şekilde düşündüğünde kabul edecektir. biz ne zaman şah'a kalksak bir şekilde önümüz kesiliyor.
  • kesinlikle oyle.

mesela fatih terimi zamaninda besiktasin elinden alip milli takima koyarak onunuze engel koydular mesela.

ayrica onun oncesinde bir de, takim tam kopmus giderken bir anda yabanci siniri getirip her seyi berbat ettiler hatirlarim. halbuki o aralar sampiyonlar liginde ceyrek final ve yari final falan goruyordunuz.

gordugunuz uzere, tum bunlar besiktasa yapildi. galatasaraya degil. o yuzden, besiktas "sah'a" kalkinca hep onu kesilir.

allah yazdiysa bozsun ligi domine ederler yoksa :(

tinerci nedir, kime denir?:

--- spoiler --- (bkz: #81142829)

neden derdiniz beşiktaş olmuş, anlaşılır gibi değil. derbi maçlarında inanın fb ve gs'ye daha fazla tolerans gösterildiği yadsınamaz bir gerçek. bu gs-fb taraftarları objektif olarak vicdanlı bir şekilde düşündüğünde kabul edecektir. biz ne zaman şah'a kalksak bir şekilde önümüz kesiliyor.

--- spoiler ---
  • beşiktaş'ın son 10 sezonda kazandığı penaltı sayısı, 46
    gördüğü kırmızı kart sayısı, 63.

fenerbahçe penaltı 54, kırmızı kart 41
    galatasaray penaltı 59, kırmızı kart 43.

beşiktaş’ın evinde fenerbahçe’ye karşı oynadığı maçlarda son penaltıyı bundan tam 18 yıl önce yani, 14 mayıs 2000 tarihinde kullanmış. başka sözüm yok *

objektif rakamları üzerinden konuşuyorum kardeşim ben, verilerde yanlışlık varsa düzeltirsin.

subjektif yorum yapacaksak,
    hakemin beşiktaş'a attığı golden,
    ayhan akman'a verilmeyen penaltı pozisyonundan,
    bilica'nın kazdığı penaltı çukurundan,
    ceza alanı içinde pozisyonu bozmak için eliyle futbol topu fırlatan oyuncudan bahsetmem lazım. *