*

şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe'nin şampiyonlar ligi'nden men edilmesinin ardından beklenen gelişmedir.
  • fenerlilerin teselli arayışı. yuh arkadaş, ne hallere düştüler yine. ahaha
  • aziz yıldırım kodeste olduğu için gerçekleşmeyecek hadise. dışarıda olsa ayarlayabilirdi ama.

a.y: şkip uefa'da kaç adamın var?
    ş.m: başganım yarısı 4-3 bizde ama sorun değil tarlaları yeşilleriz biraz.
    a.y: ara bakalım o platin denen adamı.
    ş.m: tamam başganım mamalarını veririz hemen.
  • ruh hastası beşiktaşlıların fenerbahçelilerin tesellisi olduğunu sandığı hareket.

halbuki olmamasını ister gönül, ama yurdum insanı her zamanki gibi asıl probleme odaklanacağına* sidik yarışına girmiştir.
  • malesef yarın itibariyle açıklanacak gelişmedir. fenerbahçe olayından sonra türkiye'nin bu sene için avrupa kupasını askıya aldığını görmezden gelmek mümkün değil. hele ki yarın avrupa ligi için disiplin kurulunun toplanacağı gibi bir gerçek varken.

ki şöyle bir şey de var, açıklamaya göre ileride olması olasılıklar dahilinde olan bir suçluluk kararına karşı türk futbolunu korumak amacıyla alınmıştır fenerbahçenin kararı. bu durumda birebir aynı durumda olan beşiktaş ve nice kulüplerinde avrupa turnesi malesef yarın itibariyle askıya alınacaktır. bu kadar korkak bir federasyon başka bir karar alırsa gerçekten beni şaşırtır zaten. hiç bir şey için olmasa, fenerbahçe cephesinden gelen yoğun baskıya bir dayanak noktası olması için beşiktaş'a da benzer bir kararla selam çakacaktır.
  • henüz ortada bir şey yok ancak gerçekleştiği takdirde bile, gerçek beşiktaşlıların zerre üzülmeyeceği ve çirkefleşmeyeceği karardır...

nihayetinde baba hakkı'nın kemiklerini sızlatmaya kimsenin hakkı yok!
  • umarım olmayacaktır; olsa bile beşiktaş taraftarı melis olmadığından ağlamayacaktır.

(bkz: sevinmek için sevmedik)
  • bjk'nin finansal sıkıntıları dolayısı ile uefa disiplin kuruluna sevk edilmesi ile meydan bulmuş tehlike.

http://www.fanatik.com.tr/…i_3_detail_33_260358.htm

durumdan yönetim dahilinde sorumlu kişilerden birisi de an itibari ile tff başkanıdır.
  • gerçekleşirse uefanın karaktersizliğidir.

çünkü bunu gerektirecek koşulları sağlayan kişi şuan tff başkanı olan tüpçüdür. yani uefanın iddiasına göre yalan beyanlar verdiğini söyledikleri kişi şuan tffde her konuda muhattap aldıkları kişi.

bu durumda uefa kişiliksiz ve iki yüzlü olduğunu kanıtlar. ben gerçekleşeceğini kesinlikle sanmıyorum. uefa kendisini lekeler. 1 mayıs 2012 de 100de 99 anlaşma sağlanacak.

ha beşiktaşı men eder, ardından tüpçüye de rest çekip şike davasına çok pis el atar herkesi perişan ederse o zaman eyvallah. dik kurummuş derim. (her anlamda*)