şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fikonun uefa başkanı gibi dünyanın en hristiyan kulübüyüz açıklamasını yapması.
  • ekle> yeni menajer > bayern münih

süper formül.
  • bayern münih'ten fazla gol atması.

not:ömerüründülspor
  • jupp heynckes’in seks kasedini ele geçirmesidir.
  • öncelikle maça on bir adet uzun oyuncuyla çıkılacak. on bir kişi de kale çizgisinde yanyana duracak. ancak yüzler ve afedersiniz yarraklar kapatılmayacak elle. şutlar iki de bir buralara çarpacağından yere düşen her oyuncu için sakatlıktan 2-3 dakika oyun durur. kaleci bu oyuncuların iki adım kadar önünde sağa sola hareket edecek sürekli.

beraberlik yakın, meşaleyi yakın.
  • geldi mi totem gecesi. hadi bakalım büyük sınav...
  • (bkz: kriptonit)
  • 5'li savunma 1990'ların sonu 2000'lerin başı anadolu kulüpleri takdiği 4-5 yemek istiyorsak deneyebiliriz.

topu ileride tutup (talisca, querasma, lens ve babel bunlardan üçünün bu işe yaraması gerekiyor) , ortadan pas yaptırmamız yeterli (atiba ve medel birlikte oynayacak bu nedenle).

gol yiyeceğimiz yer ise büyük olasılıkla querasma'nın kanadı olacak. lensle başlayıp q7'ye dönmek belki daha faydalı olacak. muhtemelen lensle başlayacak hoca.

beşiktaş bayer ile kafa kafaya bir oyun ortaya koyacak yenmesi çok zor ama 3 - 4 fark beklemiyorum. röportajlar ve alman basınında ön plana sıklıkla beşiktaş taraftarı ön plana çıkıyor. bu nedenle bayer işi inönü'ye bırakmak istemeyecek ve en az 3 farka oynayacak bu da bize kontradan pozisyon yaratacak. ilk 30 dakika gol yemezsek paniklerler. beşiktaş ilk 30 dakika boyunca at gibi koşmalı karşı tarafı şaşırtmalı bu noktada medel reise güveniyorum.

forvette ise love veya olmaz ama (bende bunu yazacağımı düşünmezdim) kupa performansı ile pektemek oynamalı.
  • (bkz: euroleague'e girme şartları)

baskette zayıflar nispeten