şükela:  tümü | bugün
  • chp'nin tek basina iktidar olmasi ihtimali kadardir.

yok lan dusundum de besiktas belki 6-0 yapabilir.
  • hummels ve boateng dk.9 da kırmızı kart görse, lewa stadın sesinden rahatsız olup dk.14 te oyundan alınsa 4-0 da kalıyor...

bi fırt daha alayım dur..
  • ben teknik direktör olsam böyle maçlar için hep şunu derim oyuncularıma.

-beyler sizden kaleye toplam 6 tane isabetli şut vurmanızı istiyorum, 6sı da kalecinin uzanamayacağı yere olsun.

sonuçta olmayacak şey değil ve beşiktaşın isabetli şut sayısı bu maçta 6 olabilir. önemli olan kaleci uzanamasın.

evet tinerciyim.
  • ileri 5 li soyle olursa 6 atmak kesin olmasa da mumkun.

-------------messi------------
    ---messi----------messi----
    --------messi----cr7---------

ama defansa gelen olmadigindan yine gol yenir :(

zor o is ya.
  • (bkz: add manager)
  • düşük bir ihtimaldir.

fakat galatasaray'ın feneri 5-1 yendiği maçın olduğu gün, serviste fenerli bir arkadaşımız bir cimbom taraftarının galatasaray'ın 6 atacağını iddia etmesi üzerine "5-0 yensin, yarın götümü tüm okulun önünde sana verecem." demişti.

durum 4-0 olduğunda arkadaşı arayıp yalvarmaya başlamış, akabinden gelen 1 gol ile götü kurtarmıştır.

aman gençler bir konuda iddiaya girerken dikkatli olun. hadi arkadaş götü kurtardı, fakat ahmet çakar hala bikini giyecek. meraklısı değiliz yanlış anlaşılmasın. sadece iddialı konuşanların cezalarını çekmelerini seviyorum.
  • elbette mümkün.. hiç te uzak bir ihtimal değil.

maç başlar seyircinin de desteği ile saldıran bjk babel talisca ara pası sonrası talisca kaleci ike karşı karşıya kalır kaleciyi çalımlar yerde kalır gole giden old için son adamdan kaleci kırmızı kart görür.. penaltıyı talisca atar 1-0

bayern 10 kişi kalır. dakikalar 28'i gösterdiğinde aynı pozisyon tekrar eder. 2. kaleci de atılır.

2-0

artık 60 dk boynca bjk 11 - bayern 9 kişi üstelik kalecisizlerdir.

maç sonucu bjk:2 bayern:4,

yine olmadı aq
  • ineğe çilek yedirip ondan çilekli süt beklemek gibi
  • karşılaşmanın 3. dakikasında talisca'nın füzesi ile vodafone park adeta yıkılmıştı. 10. dakikada bayern münih 'in defans oyuncusu boateng ceza sahası içinde negredo' ya yaptığı hareketle oyunun dışında kalırken, beşiktaş bu pozisyon sonucu kazandığı penaltıyı gole çevirerek farkı 2'ye çıkarmıştı. vodafone park 'ta artık herkes ayaktaydı ancak hala kimse mucizeye inanamıyordu. 32. dakikada müller direğe takılınca tüm stat adeta silkinmişti.

sağlı sollu ataklarla ilk yarı boyunca bayern kalesini zorlayan beşiktaş ilk yarıyı 2-0 önde tamamlamayı başarmıştı.

ikinci yarı bayern münih oyuna stoper süle 'yi alarak başlamıştı ve bu beşiktaş' ı iyice cesaretlendirmişti. atak futbolunu sürdüren kartal 53. dakikada babel 'le farkı 3'e çıkarmıştı. artık 40 bin taraftar tek yürek bu işi bitirmesi için beşiktaş'a destek oluyordu. bu desteğe kartal 67. dakikada talisca'nın kafa golüyle cevap vermişti. herkes çıldırmış gibiydi. bir mucize gerçekleşiyordu. tüm dünya artık bu maçın son 20 dakikasına kenetlenmişti. 4-0' dı artık.

kartal 10 kişi kalmış bayern'i sağlı sollu ataklarla yıpratıyordu ancak bayern de ani ataklarla her an rüyaya son verebileceğini hissettiriyordu adeta.

ancak 84. dakikada atiba ceza sahası içinde düşürülünce hakem 2. kez penaltı noktasını gösterdi. topun başına ricardo quaresma geçmişti ve tarihi golü filelere göndererek kartalı 5 farklı öne geçirmişti.

maçın son 10 dakikası hem beşiktaşlı futbolcular hem taraftar hem de ekranları başındaki milyonlar için tam bir eziyetti. artık kimse maçın uzamasını istemiyordu, bu işin bitmesini istiyordu ancak bayern münih inadına inadına saldırıyor ve 2 topları fabri 'de kalıyordu.

dakikalar 90+4' ü gösteriyordu. teknik heyetler uzatmaya hazırlanıyordu. fabri kaleci atışını kullanmıştı ve top vodafone park semalarında süzülerek bir anda babel'in önünde kaldı. bayern defansının inanılmaz hatası sonucu bir anda babel'le kaleci karşı karşıya kalmıştı. 40bin taraftar ve ekranları başındaki bayern münih taraftarı haricindeki yüz milyonlar ayakta bu mucizenin gerçekleşmesine tanıklık ediyor olmanın mutluluğunu yaşıyorlardı. babel o günü şöyle anlayacaktı:

topu bir anda önümde buldum. o saniyelerde aklımda sadece gol atmak vardı ve başka bir ihtimali düşünmemiştim bile. golü attığımda şuurumu kaybetmişcesine koştuğumu hatırlıyorum. hayatımın en mutlu anıydı.

evet...
  • gerçekleşmesi imkansız ihtimaldir. 6-0 yenmedi 1- 0 yendi oda olumlu.

not: taliscaspor