• düşük bir ihtimaldir.

fakat galatasaray'ın feneri 5-1 yendiği maçın olduğu gün, serviste fenerli bir arkadaşımız bir cimbom taraftarının galatasaray'ın 6 atacağını iddia etmesi üzerine "5-0 yensin, yarın götümü tüm okulun önünde sana verecem." demişti.

durum 4-0 olduğunda arkadaşı arayıp yalvarmaya başlamış, akabinden gelen 1 gol ile götü kurtarmıştır.

aman gençler bir konuda iddiaya girerken dikkatli olun. hadi arkadaş götü kurtardı, fakat ahmet çakar hala bikini giyecek. meraklısı değiliz yanlış anlaşılmasın. sadece iddialı konuşanların cezalarını çekmelerini seviyorum.
  • bayern' in altyapı oyuncularıyla çıkmasıyla oluşacak sonuçtur. hayal kurmayın lan
  • 1/6 mı oluyor o?
  • 6-0 yenilmeden maçtan çıksak bize yeter
  • kemal kılıçdaroğlu'nun tek başına iktidar olmasıyla eşittir.
  • stoperde medel'in yanında necip'ten başka oynayacak adam kalmamış birileri de 6-0 yenme ihtimalinden bahsediyor. hayır hadi necip'le kapadık stoper'in boşluğunu necip-medel'den biri sakatlanırsa ne olacak arkadaş. pepe yok, vida yok, tosic yok, hadi atınç olsun o da yok.

üçten fazla yemeyelim yeter diyorum.

not: tinerjk.
  • beşiktaşlı taraftarlarcada inanılmayan, beklenmeyen ihtimaldir.

nedense renkli takım taraftarlarınca çok fazla dillendirilip yorum yapılmaktadır. eğer siz renkli takım taraftarları böyle bir şeye inanıyorsanız bana, sizin ben aklınızı sikeyim demekten başka bir şey söyleme gereksinimi bırakmıyorsunuz.
  • bu konuda ihtimal yoktur, ihtimal sıfırdır demek istatistik bilimine inanmamaktır.
  • bıran şu zıkımı artık
hesabın var mı? giriş yap