şükela:  tümü | bugün
  • madem bjk'yi yönetenler ihtiyacı olduğunda milli takımın yanında yer almıyorlar.
    o yardım elini çok görüyorlar o zaman çıkarsınlar logolarından şanlı bayrağımızı.
    hak etmiyorlar.
    zamanında bir hazırlık maçında milli takımın yerine oynamalarını bahane etmesin kimse.
    bunca sene kimse de ses etmedi logolarındaki ay yıldıza ama artık o hakkı kaybettikleri çok açık.
    baba hakkı'nın,süleyman başkan'ın kemikleri sızlıyordur.

edit: beşiktaşlılar da bu durumu savunamayacakaları ve için için hak etmediklerini bildiklerinden anca küfürle cevap veriyorlar.
    hakaret ve küfür kullanmak çaresizlik belirtisidir.
    edit2: biri de yeni türkiye olduğu için vermediler minvalinde şeyler söylemiş. işte alın size fikret orman ve yeni türkiye.
    edit3: kendi takımımızdan falan ümidi kestiğimiz yok reklam arası bitti filme devam edeceğiz. siz de yine üçüncülükteki yerinize döneceksiniz.
    edit4:bukadar küfür ve hakareti sadece bir fikre karşı yapıyorsunuz. sorsan hepiniz çok demokratsınız. ben tek bir hakaret ediyor muyuyum?yok peki bu kadar öfke neden? ben söyleyeyim biliyorsunuz ki haklıyım!
  • olmasi gerekendir. milli takimin zor zamaninda hocayi vermeyeceksen o ay yildizimizi tasimana hic gerek yok. oncelik milli takimdir.
  • beşiktaş düşmanı kahpe evlatlarının saçma hayali.
  • (bkz: tamam)

ek: beşiktaş'a armasındaki ay yıldız, milli takımı temsil ettiği için verilmiştir.
  • şenol güneş' ten sonra bir de armadaki ay-yıldıza mı göz koydunuz ?

aç köpekler gibi nereye saldıracağınızı şaşırmışsınız, her tarafınız salya olmuş.
  • beşiktaş'tan nefret ederim bu ayrı. fakat armalarındaki ay yıldız eski türkiye'nin ay yıldızıdır, hocalarını vermedikleri milli takım ise yeni türkiye'nin milli takımıdır. siz gidin yeni türkiye'ye yeni bir bayrak tasarlayın, beşiktaş'ın ay yıldızına dokunamazsınız.
  • (bkz: sizin ben sıfatınızı sikeyim ya)

o bayrağı şehitleri için aldı amına koduklarım, çomarlar istedi diye de verilmez.
  • bir an önce gerçekleşmesi gereken olay. kolay değil o bayrağı oraya koyup sonra ben hocamı vermem diye ağlamak.
  • ay-yıldızlı bayrağımızı sinesinde saklayan köklü camia,spor tarihinin köklü çınarı beşiktaş'ın maalesef son tavrını bende teessürle karşıladım...

şenol güneş gibi bir çınarı ülke sporuna hediye etmeleri gerekirdi,çünkü seba ruhu bunu gerektirirdi ama olmadı.

beşiktaş'ın günümüz yöneticileri,seba'ya yakışan onurlu duruşu gösteremedi.