şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ulan harbi bunlar yüzsüzlükte akp'lileri geçti. adamlar mağdur olmayı o kadar seviyorlar ki, galatasaray'ın mağduriyetinde dahi mağdur olabiliyorlar. değişik bir insan formuna evrildiler.

  şimdi bakıyorsun adamların aynı puandaki rakibi fenerbahçe derbisinde bariz iki hakem hatasıyla 2-0'dan maçı 2-2 bitirmek zorunda kalıyorlar.
  ertesi hafta konyaspor maçında penaltı ile uzaktan yakından alakası olmayan bir pozisyonda var odasında dört hakem bunu görmesine rağmen orta hakeme pozisyona tekrar bakmasını söylemiyor. ki gri bir pozisyon olsa dahi bakmasını tavsiye etmesi lazım.
  bir sonraki maçta da bu mevzu bahis rakipleri olan cezalıları ve sakatlarıyla 9 kişi eksik galatasaray'a karşı silik bir futbol oynayıp, onyekuru'ya yapılan bariz bir penaltının elle oynama sebebiyle iptaliyle 1-0 galip geliyorlar. ki sonra görüntülerden darbenin elle oynamadan önce olduğu ortaya çıkıyor.

  bütün bunlardan sonra haklı olarak galatasaray kulübü ve taraftarı çıkıp noluyor amk! dediğinde. en çok tepki bu beşiktaşlılardan geliyor. amına koduğum salakları mağdur edebiyatına o kadar çok alışmışlar ki başkasının mağdur olmasını kaldıramıyorlar. bu nasıl bir ezikliktir allah aşkına!

  bir de utanmadan var geldi adalet geldi diyorlar. e yüzsüz herif. var ile birlikte yanlış kararlarla rakibin onca puan kaybetmiş. senin adaletten anladığın rakibinin haksız yere puan kaybedip, senin haksız yere puan kazanman mı? sizin ben adalet anlayışınızı sikeyim!

  edit: aşağıda hem yüzsüz hem anlama özürlü bir beşiktaşlı sözlerimden kafasına göre saçma sapan manalar çıkarıp bunlara kendi kendine cevap vermekte. bir de tırnak işareti ile anlatım yapıyor*. cahil özgüveni böyle bir şey olsa gerek.
 • kardeş beşiktaş a laf sokmak için gelmişsin ama bize şunu yaptılar, bunu yaptılar, koydunuz ama şöyle diye paragraflarca ağlamışsın.

  "galatasarayın mağduriyetinde mağdur olmak" ne len?

  tüm yazıyı "herhalde ironi yapmaya çalışıp gs ile taşak yapmış" tadında okudum. tavsiye ederim.

  edit: kamil hala ne yaptığının farkında değil.

  bu ne amk "sonra kendiniz mağdur olduğunuz zaman size ağlak diyenlere sinirlenin."?

  yani diyor ki "siz mağdur olduğunuz zaman biz size ağlak diyoruz ama biz mağdur olduğumuz zaman saygı duyun"
 • (bkz: beşiktaşlı ağlaklığı) başlığı altında kin kusan beşiktaş taraftarı somut olaylar hakkındaki bilgilere ağlaklık diyor*. ne güzel dünya amk, gel buraya tek kelime ile laf sokmaya çalış sonra siktir git. sonra kendiniz mağdur olduğunuz zaman size ağlak diyenlere sinirlenin. harbi tam yüzsüzsünüz amk.