şükela:  tümü | bugün
  • imkansızdır.
  • önce üçüncüyü taksın gerisi gelir zaten
  • fantastik bir beyan.

beyler tamam abartmayın. şampiyon olacağız inşallah da bu 4. yıldız falan biraz zor.
  • aziz ile artık sorun değil.
  • " koş sevim koş feneri dogurtuyorlar"
  • bence aziz kalırsa gerçekleşecek olan şey. 8 senede 6 beşiktaş 2 galatasaray şampiyonluğu ile tahminen 2025'te bu iş biter:)
  • imkansız değil. 4. olmasa da 5.yi her iki rakibinden de önce takacağı kesin. takamaz diyen var mı?
  • 13 şampiyonluk ile 3. yıldızın takılabildiği evrende 4. yıldızı takmak pek zor olmasa gerek. beşiktaş'a özel, 3 şampiyonluğa 1 yıldız kampanyası yapılırsa neden olmasın?
  • olmayacak bir şey değildir.

emin değilim ama 1959 yılından önceki yıllarda 2+5 yıl şampiyonluğu varsa şuan için mümkündür. tff yapabilir bu kıyağı rekabeti sağlamak açısından da adaletli bir yöntem olur.
  • dördüncüyü bilmem ama beşinciyi taşlar ve ehhh...

şu anki başarılı gidişatın mimarı fikret orman'ı ben de beğeniyorum güzel kardeşim ama fenerbahçe daha ne kadar aziz başkan'a dayanabilir sence? ali koç gibi bir ismin neleri değiştirebileceğini hesap edebiliyor musun? ha takın tabii orası ayrı. takın ki bizim gödelekler 4 yıldızlı tek takım olmanın rehavetinden kurtulsunlar.

edit : gs. bizimkilere sövdüm korkmayın.