şükela:  tümü | bugün
 • zannedersem çoooook uzak bir geçmişte kalmıştır, belki de hiç katılamadığı için o kadar uzak geliyordur.
  başkanları çıkıp bir de "euroleague'e takım gönderilmesine karşıyım." diye açıklama yapmıştı, zuhahhaha.
 • başlığı açan büyük ihtimalle ülkerspor taraftarıdır.

  çünkü 10 yıl önceye kadar fenerbahçe basketbol takımı orta sıralardan yukarı çıkamıyordu.
 • haksız bir başlık olmuştur. euroleague özel bir organizasyondur. ana takımlar hariç diğerleri gelip geçicidir.

  nba'de takım değiştiğini duydunuz mu hiç? anca satılanın yerine yenisi gelir. x takımın nba'de oynadığı son sezon diye başlık açmaktan hallicedir.

  not: fb
 • 2012-2013 sezonudur. evet üzerinden epey bir zaman geçmiştir. ama fenerbahçe’nin şampiyonlar ligi’nde oynadığı son sezon sonrası kadar değildir bu zaman.
 • aptal aptal konuşmayın, adamlar o seneyi feda sezonunda olmalarına ve curtis jerrels'ı takımın yıldızı bellemelerine rağmen üstümüzde bitirdi. zaten bu feci başarısızlığın üzerine (top 16 sonuncusu olmak) obradovic'i getirdik ve bugün buradayız.

  abi tertemiz iş işte, tadını çıkarın. ekonomi böyle devam ederse obradovic ayrıldığında bir daha nah görürüz buraları. ne biçim ülke lan burası? başarılı olanın götü kalkıyor, başarılı olamayan da başarılı olana bok atıyor. ama futbol bile fazla olm bize, basketbol neyimize?

  imza: salyers'li mrsic'li sezonları dahi izlemiş bir fenerli.
 • başlığı açan fenerbahçeli değildir :)
  maccabi li, real li, cska lı da değildir.
  e siz tahmin edin hangi takım trollü olduğunu.
  amk sanki her yıl el final four savaşı veriyor da beşiktaş'ın son katıldığı yılı dert edinmiş.

  beşiktaşlı olarak fenerbahçe'ye başarılar dilerim.
 • sıkıntı değildir. beşiktaşlılar fenerbahçemizi destekleyebilirler. çünkü fenerbahçe basketbol takımının başarıları ülkemize gurur kaynağıdır.

  burada fenerbahçe basketbol takımının destekçilerinin kendileri ile dalga geçmeye çalışan insanlar haricinde kimse ile problemi yoktur.
 • efes pilsenden sonra türkiye'ye avrupa kupası getiren ilk takımdır.ispanyol şirketlerin yönettiği euroleague formatından başkanları fikret orman'ın açıklamaları sonrası çekilmiştir,haklı bir isyandır çünkü 35,38 milyonluk sezon yatırımı sonrasında 1 milyon kazanç sağlıyorsunuz. euroleague sadece prestij üründür.fiba bu ispanyol şirketlerinin onüne geçmek için basketbol şampiyonlar ligini kurmuştur.
 • başlığı açan limoncino 24 saat beşiktaşla uğraşan bir gs trolü tinerci gelmiş büyük ihtimalle fenerliler açmıştır diyor. hayırdır gençler ülkerspor falan demeler? ülkerden sonra 10 tane sponsorluk değişti beko falan deyin bari. maklubecinin işini fenere yıkmaya çalışmanızdaki eziklik de gözlerden kaçmadı ama şu an için gs ve bjk ile baskette işimiz yok arkadaşlar siz takılın aranızda.