şükela:  tümü | bugün
 • artık güneş gibi parlayan durumdur. iki yıldır sanırım saray'ın da etkisiyle, hakemler ve federasyon beşiktaş'ı her platformda destekleme kararı almışlar.. özellikle bu sene hiçbir sınırları yok..

  trabzon maçından sonra bu akşam ki başakşehir maçını da gördükten sonra, aklımda hiçbir soru işareti kalmadı. quaresma bu iki maçı kart almadan tamamladı. inanabiliyor musunuz buna? evet kart almadı bu adam. verilen penaltılar, verilmeyen penaltılar, rakibin iptal edilen golleri.. bütün bunları topladığınızda ülkenin en karanlık alanlarından birine döndü türk futbolu.

  ama merak etmeyin. bjk yine kendini mağdur gösterecektir. bu konuda müthiş bir yetenekleri var. müthiş...
 • federasyonun başına eski başkanları atanırken ses çıkarmayanların gene ses çıkarmaması gereken durum. o zaman konuşmadıysan şimdi de konşmayacaksın. o dönem bir tek bursaspor adam gibi tavır koydu da ne işi var klüp başkanın federasyonlukta diye.

  bak maeni gören rıdvan nasıl çıktı piyasaya, bu mal büyükler ona da ses çıkarmaz.
 • beşiktaş'ın bu yıl ve önümüzdeki beş yıl şampiyon olmasına yol açacak gerçek.

  federasyon beşiktaşlı. hep beşiktaşlı olacak. beşiktaş hep federasyon ve hakemler sayesinde şampiyon olacak. hep kazanacağız. hep şampiyon olacağız. boşuna heyecanlanmayın, gereksiz yere havaya girmeyin. gerekirse şikenin feriştahını yapacağız. hep şampiyon olacağız. kupalarımıza tiner doldurup şampiyonluk kutlayacağız. zaten türkiye kupasını da biz alacağız. boşuna kasıyorsunuz oğlum. boşuna debeleniyorsunuz. en iyisi bırakın. hiç heyecan yapmayın. hatta maçlara da çıkmayın. nasıl olsa biz şampiyonuz. hep şempiyonuz.

  bu mudur yani ? neyin kafasıını yaşıyorsunuz yahu ? ayıptır be !

  şampiyon adaylarından biriyiz. her sene öyleyiz. sonunda olursak seviniriz olamazsak seneye deriz. işte budur. hepsi budur !