şükela:  tümü | bugün
  • bu sene gösterdiği performansa göre belirlenecek ve muhtemelen devre arası, büyük ihtimalle de sezon sonu transfer gerçekleşecektir.

ben atiba'nın yaşlanacak olması dolayısıyla bu oyuncunun mehmet topal olacağını düşünüyorum. beklentilerin üzerine çıkarsa isla da gökhan gönül'ün yerine alınabilir. bu durumda gökhan gönül tekrar fb'ye gönderilir diye tahmin ediyorum.

bakıp görelim.
  • (bkz: hasan ali kaldırım)

biliyorsunuz ki beşiktaş'ta oynayan futbolcuların yarısı hristiyan. bu futbolculardan bazıları açıkça görülüyor ki yolundan sapmış ve hak dinini yeniden benimsemesi gerekiyor. işte tam bu konuda bir hamle yapmak isteyen fikret başkanın jesus'u takıma kazandırıp, takımdaki kolej havasını bir üst seviyeye taşıması için hamle yapacağı artık bilinen bir gerçek. bu güzel transfer haberini de beşiktaş'ın şu dizelerle açıklaması bekleniyor:

adriano'yla kanlı bıçaklı,
    caner'den alacaklı..
    sol bekte 3 kelime o da şöyle;
    hasan ali kaldırım.
  • zamanında selçuk şahin'i alaydınız da dua edeydik lan! işe yaramaz eskiciler sizi :)

bu arada lens kiralıktı, fb'nin oyuncusu değildi. hani çekeceğiniz tinerin oranını iyi ayarlayın diye söylüyorum. çekmeyin demiyoruz ama onun da bir haddi olsun bari :)
  • (bkz: alper potuk)
  • bu sezon iyi performans gösterirse alper potuk olacağını düşündüğüm oyuncu.
  • kimi alırsa alsın fenerlilerin; biz kapının önüne koyduğumuz için aldınız diyecekleri kesindir:):):)
  • bir galatasaraylidan basarisiz trolluk denemesidir. renkliler simdiden kendileri calip oynamaya baslamis.

(bkz: engelle)
  • 30'undan sonra son kontratını yapmak isteyen herhangi bir oyuncu.