şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 12 (oniki)
 • mevcut 15 şampiyonluk ve çalınan 1986-87 sezonu , 1992-93 sezonu , 1996-97 sezonu , 2003-04 sezonu hesap edildiğinde 19 yapar. tabi bu çalınan şampiyonlukları çalan takımlardan düşmek gerekir.
 • sinan engin ve alaattin cakıcı’yla galatasaray’dan caldıgı 2002-2003 sampiyonlugu ve sonradan eklettirdigi 59 öncesi beles 2 sampiyonlugu cıkardıgımızda 12’dir.
 • adam kaybettikleri bütün şampiyonlukları, "çalındı" diye nitelemiş. nasıl çalındığı ile ilgili bir tane elle tutulur delil de yok. almanya bizi kıskanıyor, tüm dünya bize karşı, üzerimize oyunlar oynanıyor kafasında içi boş komplo teorilerine inanıyorlar.
 • 15 (3 yıldız) uefa ve tff tarafından kabul edilen şampiyonluktur. aksini iddia edenler ciddiye alınmamalıdır.
 • 13'tür, 2 şampiyonluk, galatasaraylı olmakla suçladıkları haluk ulusoy federasyonu tarafından, götten gerekçeler uydurularak peşkeş çekilmiştir.

  üstelik bu taraftar abartması veya ''bizim şampiyonluğumuzu çaldılar, hakemler onları tuttu, şike yaptılar.'' gibi iddia düzeyinde de değildir. profesyonel ligler 1959 yılında başladığı halde, beşiktaş'ın ilk şampiyonlukları 1957 ve 1958 olarak görülmektedir. kazanmadıkları şampiyonlukları şampiyonluk saymak da ancak böyle şerefli bir camiaya yakışır
 • 8
 • burada zamanında bişeyler bişeylerle galatasaray'ı ayağa kaldıranlar gelmiş mafyatik yapılardan bahsediyor.

  hiç utanmanız da yok değil mi? galatasaray'ın en başarılı dönemlerinin belirli bir örgütün en güçlü olduğu döneme denk gelmesi ne büyük tesadüf halbuki. ayrıca bu örgüt gücünü kaybettiğinden beri gs'nin halden hale girmesi de çok büyük tesadüf yine.

  bir sözüm de sözlük yönetimine, gs'liler diğer takımlar için istediğiniz yazabiliyor ama biz bariz, herkesin bildiği, devleti alt üst etme aşamasına gelmiş bir terör örgütü ile videolarla, yurt dışına kaçmış "efsaneleriyle" sabit bağlarını yazınca entryler siliniyor.

  son 20 yıl için bir soruşturma açılsa büyük ihtimalle kendini amatör ligde bulacak takımın taraftarı beşiktaş'a bok atmaya utanacak yerde böbürlene böbürlene yazıyor işte.
 • bu başlıktan anladığım kadarıyla 2017-2018 şampiyonluğu yakın. meşaleleri yakın. çünkü ne zaman şampiyon olacağımızı anlasanız bu 2 şampiyonluk ağzınıza dolanıyor. geleneksel renkli ağlama şölenlerine hoş geldiniz.
  sorsan 1959 yılındaki fenerbahçe'nin şampiyonluğuyla, beşiktaş'ın 57 ve 58 seneleri şampiyonluklarının aynı statüde oynandığını bilmezler. (play off) kimse fener'in 59 yılındaki şampiyonluğu sayılmasın demiyor. çünkü beşiktaşınkini ağzınıza almayı seviyorsunuz.
  https://seyler.eksisozluk.com/…n-60-sampiyonluk-var
  http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageid=545

  -üçüncüsünüz.
  -biz kötüyüz ondan şampiyon oluyorsunuz. başakşehir vs.
  -fazladan 2 şampiyonluğunuz var.
  -liverpool
  -ağlama merasimi ve kapanış.

  sıralama hiç değişmiyor.

  bu arada tff seve seve değil sike sike kabul etti o şampiyonlukları. sonradan açıklamayı değiştirdiler. eskiden şampiyon değildi öyle icap etti gibi yavşakça yazarken. şimdi şampiyon yazıyor.