şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beşiktaş'ın sezon sonunda alması gerektigini düşündüğum futbolcu, galatasaray borcun içinde yüzüyor iken, uefadan olası ceza gelecek iken, yapması en normal davranış.

mustafa pektemek takası düşünülmelidir. :))

edit: beşiktaş yaşlı takım gençleşmeye gitmiyoruz ama galatasaray genç takım onun için elindeki yaşlıları yavaş yavaş eritmesi gerekiyor.

edit: talisca seneye yok büyük ihtimal gitmiş olacak, gomisin arkasında asist kralımız negredo süper olur.
  • galatasaray transfer yasağı alırsa gerçekleşme ihtimali olmayacak olan transfer. uefa'dan men gelirse olabilir ama zaten sonraki şampiyonlar ligine kadar çok yaşlanmış olacağı için satmak isteyebilirler.
  • nasıl ki beşiktaş ekşi whatsapp grubu organize saldırılar ile sözlüğü artık bezdirdiyse, bir de aralarına sızmış ve kendilerine "tinerci" diyen güruhu haklı çıkarmak, antipati toplamak için algı yapan beşiktaş düşmanları var.

bunun başka bir açıklaması olamaz.

güçlendikçe nefret kazanıyor beşiktaş.

tıpkı 2004 sonrası fenerbahçe gibi korkunç bir antipati kazanıyor toplumda bilhassa taraftarı.

beşiktaş whatsapp grupları, organize mağduriyet ve övgü içeren algılı başlıklar yerine bu imaj işini düzeltmeli yoksa taksiciler ile beraber beşiktaş taraftarına artan bu nefret onlara çok şey kaybettirir.

tanım: gomis zaten 1-2 sene içerisinde futbolu bırakacağı için mantıksız, beşiktaş aleyhine algı içeren gereksiz bir başlık.

not: alikoçbaşkanfenerbahçeşampiyon
  • bir beşiktaşlı olarak özellikle mustafa pektemekli paket kısmına tebessümle yanıt verdiğim transfer girişimi.

tamam galatasaray yönetimi biraz keriz gibin ama bu kadar da değil be yavrum.

(bkz: yaman şakacıymışsın delikanlı)
  • olur ben ok veriyorum. negredo'nun yedeği olarak düşünülebilir.

vereceğimiz parayla gassaray aj karnını doyurur.

ajlık çok kötü bi şey, çok kötü bi şey.
  • galatasaray razı olmasa da gomis'in bu transferi isteyeceğini düşünüyorum. lens gibi bir üst seviyeye geçmek isteyecektir.
  • buyur tinerci kardeş. kilo hesabı veriyoruz.
  • galatasaray avrupadan men yedikten sonra zaten elinde tutamayacak olan sıradan bir forvet.

fiorentina ya da nice gibi gs seviyesinde bir takıma transfer olur.

beşiktaşım 3. yedek olarak isterse alır kralı engelleyemez, o ayrı.