şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2017-18 sezonu uefa avrupa şampiyonlar ligi g grubunu lider tamamlayan bjk'nin bunu tamamen tesadüf eseri gerçekleştirdiği gerçeğidir. baksanıza avrupanın sıradan takımları üstlerinden geçiyor, ellerine verip gönderiyor, daha bir yıl geçmedi üstünden, ayıptır...
 • galatasaraylı bir adet orospu çocuğu tarafından dile getirilen hezeyan.

  hayır bi de bu orospu çocuğunun tüm girdileri beşiktaş ile ilgili. artık beşiktaşla annesi arasında nasıl münasebet yaşandıysa bilemedim.
 • bir galatasaraylı olarak katılmadığım önerme. grupta bulunan takımlar birbirlerine denk güçlerde ekiplerdi ve beşiktaş'ın skor bulmakta zorlanmayan oyuncuları, oyun yapısı vardı. sonuncu da olabilme ihtimali olan bir grubu hakkıyla lider bitirdiler. devamında da oyunun en önemli parçası oyuncular gitti, takım yaşlandı, kadro kalitesinde ciddi düşüş var ve hocaları formsuz. böyle bir sezonda da uefa ligi bile doğal olarak zor, ağır gelir. çünkü avrupa takımları oyun planı açısından daha sistemli ve düzenli, türkiye takımlarının bu durumlara düşmesi normal.
 • geçen seneki takımın yarısı gitmiş, o takımla bu takımı kıyaslanmaz.

  talisca, fabri, cenk, tosic, negredo, atiba(listede yok).

  eğer bu işler böyle oluyorsa en büyük tesadüf gs’nin uefa’yı almasıdır. çünkü gs uefa’yı almadan tam 5 ay önce chelsea’ye 5-0 yenilmişti ali sami yen’de, hem de kupayı kaldıran aynı kadroyla.
 • mesaj kutuma gelen "s..." içerikli, tam anlayamadığım mesajlara rağmen hala arkasında durduğum önerme. giden oyuncuların olduğu doğru ancak sonuçta kaleye şampiyonlar liginde final görmüş bir kaleciyi, stoperlerine avrupanın en iyilerinden vida'yı, orta sahalarına sihirbaz oğuhan'ı, forvetlerine de gelecek vadeden larin'i ve gol kralı love'ı monte ettiler. sürklase etmeleri gereken uefa kupası gurubunda rezil durumdalar, kabullenemiyorum.
 • her senenin dinamiği farklıdır, motivasyon, form durumu kadro kalitesi, onlarca farklı etken olabilir bu durum için, mesela geçen sene eurocup kazanan darüşşafaka'nın bu seneki durumu bunun için çok iyi örnek teşkil eder, bizim fenerbahçe'nin bu seneki avrupa ligi durumu da buna benzer.