şükela:  tümü | bugün
  • galatasaray'ın 2 yediği takıma 7 atmakla nasıl şanslı olunuyor amuha?
  • 30 yıl sonra ilk defa olan bir şekilde halil umut meler üst üste ikinci defa beşiktaş maçına verilip, kasımpaşa beşiktaş maçında bir buz gibi penaltımızı es geçmeseydi. şimdi 1 puan öndeydik gs'den. 30 sene sonra bir hakemin üst üste aynı takımın maçına verilmesi ve o haftaya galibiyet serisi yakalayan beşiktaş'ın üst üste 2 hafta puan kaybetmesi ne tesadüf değil mi?

o maçtaki bahsettiğim pozisyonları da bırakıyorum.
    link

not: beşiktaşın herhangi bir maçında şaibe olduğunu iddia edip kanıtlayamayan orospu çocuğudur. böyle bir iddia da bulunan varsa, savcılığa gidip suç duyurusunda bulunabilir. aksi halde süzme bir oç olarak etrafta dolanabilir.

genel konuşuyorum bu arada bu veya herhangi bir başlık için değil :)
  • 4 hafta önce yaşanmış bir maç için başlık açılması göte giren mayısların acısından olsa gerek.
  • seneye de sizi yeneriz lan kiskanmayin bukadar.
  • amk biz hatay'dan niye 3 tane yedik diye açsaydınız ya bu başlığı.

not:gs
  • bir galatasaraylı olarak anormallik görmüyorum. ama olaya sözüm ona futbol alimi, beşiktaş sempatizanı turgay demir gözüyle bakarsak bu da şaibedir.

emeklere gölge düşürmeye gerek yok. tebrikler beşiktaş.
  • bir galatasaraylı olarak normal bulduğum skordur. fenerbahçeli kardeşlerim de çok iyi bilir ki, bazı güç dengeleri birbirine çok yakın olan takımlarda bu tür skorlar çıkabiliyor. fenerbahçe'nin bizi 6-0 yenmesi gibi, bizim onları 7-0 yenmemiz gibi.

beşiktaş da elbette bu mantıkla hatayspor'a 7 tane atmış olabilir.
  • toki otobansporlu'ya göre doğal değildir. ancak kendisi 7 atınca çok doğaldır. buna da literatürde toki otoban paradoksu denir.
hesabın var mı? giriş yap