şükela:  tümü | bugün
  • artık ciddi ciddi konuşulması gereken olay. ben hayatımda böyle görmemişlik, böyle görgüsüzlük, böyle başına buyrukluk, böyle cahillik görmedim. eğer bu gizli bir insanları futboldan soğutma projesiyse çok başarılı ilerlediğini söyleyeyim. eğer herhangi ortamda bir beşiktaşlı varsa diğer insanlar futbol konuşmamak için elinden geleni yapıyor.

madde bağımlısı taraftarları ülkedeki futbolseverleri futboldan soğuttukları yetmiyormuş gibi şimdi de çocukça bir akımla bütün türkiye'yi dünyaya rezil ediyorlar. milyon euro'lar içinde yüzen futbolcuları 10 bin instagram yorumuyla ikna edebileceklerini düşünüyorlar. 5 milyon euro'ya imza atan futbolcuyu 10 bin yorumla transfer ettiklerini düşünecek kadar sorunlu ve cahil bir kitle bunlar.

fenerbahçe de galatasaray da yıllarca başarılar kazandılar ama asla bunlar gibi görmemiş olmadılar.

yayıncı kuruluşa da burada bir görev düşüyor. batıp gitmek istemiyorlarsa futbolseverlerin üzerine kabus gibi çöken ve onları futboldan soğutan bu uçucu madde bağımlısı kitle hakkında bir adım atmaları gerekiyor.
  • beşiktaş'ın son iki sezon elde ettiği başarıları hazmedememiş muhtemelen fenerbahçe veya galatasaray taraftarı olup beşiktaş taraftarını tinerci diye yaftalayan birinin teklifi. sosyal medyada bir şeyler karalayan herkesi reşit kabul eden bu arkadaşın anlayamadığı durum şu: beşiktaş taraftarı yeni bir nesil geliyor. küçük yaşlardayken hangimiz saçmalamadı şu hayatta? şimdiki çocukların çağında instagram, facebook, twitter var ve elbette bu gibi platformları kullanırken ellerini korkak alıştırmıyorlar. kendilerinin parçası olduklarına inandıkları şeyleri fütursuzca savunuyorlar. tıpkı canlarından çok sevdikleri ve başarılarıyla gurur duydukları beşiktaşlarını bu platformlarda bazen saçma sapan şekilde, bazen ergen eğlencesi şeklinde ve bazen aklı başında savundukları gibi. bu desteklerin diğer takımlara göre fazlaca göze batması ise belki sayıca beşiktaş yorumlarının arttığını gösteriyor. bu durum aslında beşiktaş taraftarı olan bir neslin geldiğinin işareti.
  • fenerbahçe ve galatasaray taraftarları bu sıralar sırf beşiktaş'ı yerebilmek için birbirlerini övüyorlar. sarışın kardeşlerin bu beraberliğini sağladığı için bile kapatılmamalı beşiktaş. salonlar hınca hınç doluyor. basketbol sevgisi memleketi sardı. bunlar hep beşiktaş'ın sayesinde. kapatılmasın.
    çok kıskanıyorsunuz değil mi ? haklısınız !
  • engelleyin şu malı. trollük bile yapamıyor.
  • işler doğalına dönünce olup biteni hazmedemeyen troll hezeyanı.

yaşınız yetmez; bilmezsiniz. sabah akşam tokatlardık biz sizi. siz bilgili-demirören dönemine yani beşiktaş'ın çalınan, heba edilen yıllarına yetiştiniz ucundan. ondan öncesini büyüklerinize sorun bir anlatsın.

ondan sonra da derslere devam edip lise diplomanızı alın.

edit: yazdığı 10 entry'den 8'i beşiktaş ile alakalı olan bir troll bunu refere ederek bir şeyler saçmalamış. olum siktir git kendi takımınla ilgilen; bak ben de başka takımlar hakkında yazıyorum ama "ara sıra". çünkü umrumda değil. hele ki galatasaray gibi bir camianın taraftarı, sorunları hiç umrumda değil. sen siktir git önce riva'yı satıp paranın tamamını bu sene yeni gelen oyunculara bonservis+imza parası+maaş olarak harcayan başkanınla ilgilen. çapsız. senin ne haddine beşiktaş'la alakalı yorumda bulunmak? beyni yok; fikri var.
  • mal beyanatı. işte bunlar hep iyiye işaret. iki sezondur sarışın sidikleri hoplata hoplata bir olduk acısı da bunlara vuruyor işte. rezil rüscvaca algı yaratıyor bir de. beşiktaş'ın kapatılmasıymış.

yavaş kapat kamil.
  • yıllarca ülke futbolunu bok çukuruna sokan iki zübüğün son taraftar sıçmığı.
    şu başlıkları ve yorumları gördükçe keyfe de geliyorum ama. iki yıl falan daha şampiyon olsak bunlar aihm'e falan başvururlar artık. komiksiniz komik.
    ha bir de (bkz: ağlama melis)
  • "sarışın kapatmalar" 'ın

dayanışma başlığı..;))

(bkz: kapatma)