• videoyu fenerbahçeli arkadaşlar da beklemektedir.
  • oeh, benfica videosunun basari icin konuldugunu sanan adamlar var hala. ya da olta atiyolar biz de dusuyoruz. varsin duselim anasini satayim.

bak maddelerle acikliyorum:

1) o videoda besiktas taraftarinin unlu marslarinin kolaji var. taraftar vurgusu.

2) 0-3 geriye dustukten sonra devre arasinda tribune futbolcular cagriliyor. yine taraftar vurgusu.

3) fenerbahce macinda van icin atilan atkilar var. bunu kimse yakalamamis henuz sasirdim, attigimiz o atkilar icin ceza almistik bir de. en ince mesaj orada yatiyor, ve yine taraftar vurgusu, uc oldu bu arada.

4) taraftar oyunculari tribune cagirdiktan sonra skorun 3-3e gelisi gosteriliyor. yani hem sampiyonlar ligindeyiz, hem de futbolculari oyle gaza getiriyoruz ki 3 farkli skordan donus yapabiliyorlar diyor. yine taraftar vurgusu.

benfica maci bu acidan bir semboldur. sosyal medya ekibi burada ne benfica'ya mesaj vermistir, ne de basari vurgusu yapmistir. orada amac takimin sampiyonlar liginde oynadigini ve taraftarin takimi nasil sahiplendigini gostermek ve bunu da basarmislar.

icerigi dikkatlice inceleyip oyle laf atin yani kisacasi. negredo videosu icerik acisindan oldukca basitken, bu video resmen kisa film gibi olmus.

ve mukemmel bir sonuc cikmis.

edit: sunu da ekleyeyim, bence bu kadar taraftar gosterilmesinin bir nedeni de fenerbahce'nin gecen sezon bos olan tribunleri. buna iliskin aciklama bile yapmisti lens gecen sene. bu da kaynak: http://spor.mynet.com/…sferini-henuz-goremedim.html

ince ince islenmis yani bu video. kimseye saygisizlik yapmadan, ama rakibinin eksik yanlarini da gostererek. tam kararinda. olmasi gerektigi gibi.
  • "lens'in rüyası" olması, şampiyonlar ligi temalı olması, benfica göndermesi, negredo'nun arkasındaki duvarda caner'in posteri falan... akıllıca olmuş, şık olmuş, keyifli olmuş.

küfür etmiyoruz. hakaret etmiyoruz. camia olarak güzel şeyler başarıyor, güzel günler yaşıyor ve sadece bunun keyfini çıkarmaya çalışıyoruz. bir yandan da elimize geçen pr fırsatını güzel değerlendirerek had safhada popülarite ve sempati puanı topluyoruz.

transferde de, videoda da emeği geçenlerin ellerine sağlık. candaş tolga ışık, güzel adamsın.
  • (bkz: #69996806)

ah benim çocuğum, ah zavallım.

senin gibi yetersiz bunu düşünebiliyorken, beşiktaş'ın ekibi bunu algılayamadı. onlarca maçtır kendi evinde yenilmeyen napoli'yi deplasmanda yendiğimiz maçı bu videoya koymayı akıl edemediler. :(

devam edin bu embesilliğinize.

müthiş video.
  • gecenin 2'sinde sadece 120 saniyede 10.000, 360 saniyede 18.000 retweet almış videodur. biz de sakat çok diyorduk da inanmıyordunuz..
  • ulan zaten isin olayi o rezalet produksiyon. bu sayede bu kadar duyuluyor bu tur seyler.

cidden guzel islere imza atiyoruz. super olmus yine.
  • benfica göndermesi müthiş olmuş.
  • böyle şeyler ne güzel uzun yıllardır hasretiz. küfür edip tadımızı kacirmayin. adamlar kısa vadede plan yaptılar başarılı oldular şimdi de meyvelerini topluyorlar. biz hala ozanla selcuklarla uğraşırken başarılarının üzerine birşey koyma derdindeler . taraftarları tabi ki şımaracak. beşiktaşlı deyince sürekli rakı içen ezik loser tipler önyargımızı yıkalım. tebrik ederim. keşke bizde kalsaydı.
  • çekeriz tineri sikeriz feneri(bkz: swh)
  • tatmin edici olmustur. bir onceki videoyu basarili kilan absurdlugun korunmasi onemliydi ve bu basarildi. hatta uzerine konmus ve bence daha basarili olmustur.

bu arada aldigim duyuma gore, bir onceki videoda da kullanilan muzik, negredo'nun yakin arkadasi olan ispanyol dj juan alcaraz'in calismasidir. negredo'nun bu muzigi bizzat sectigini duydum ve bu olay inanilmaz hosuma gitti :)

iste o muzik

edit: link yenilendi
hesabın var mı? giriş yap