şükela:  tümü | bugün
  • ne boş işlerle uğraşıyor koca koca kulüpler, koca koca insanlar, milyonlar. önemsiz bir açıklama.
  • belki de beşiktaş internet faturasını ödeyemediği için yavaşlatmışlardır internetini.

19:03'de paylaşa basıp 19:05'de ancak paylaşılmış da olabilir.
  • evim otoban kenarında değil deniz kıyısında olmalı lafını da içeren bir açıklamadır *

edit: bazıları histeri krizleri geçirirken yine gerçekleri saptırıyor.. beşiktaş durup dururken böyle bir video işine girmedi. beşiktaş'ın gün içinde imzayı duyuracağı belliyken, sen başkan olarak canlı yayında o futbolcuya ve beşiktaş'a sataşırsan haliyle bu şekil bir cevap geldiğinde de şaşırmayacaksın..
  • olur böyle atışmalar. bir gs faşisti olarak beşiktaş ve fener'in stad lokasyonlarını her zaman deli gibi kıskandım. otoban kenarına stat yapının ben aklına edeyim.
  • bir gs'li olarak benim icin sorun yok eglenceli de olmus, kendin de rakiplerine yaptigin gondermeler sana yapilinca kizmayacaksin. malzeme de vermeyeceksin.

oynamazsa sen de dalgani gecersin ya da sahada bunlari yutturacak performansi gosterip son sozu soylersin.

ne anlam yuklediniz arkadas.
  • yapılan kapağın ne kadar kaliteli olduğunu, kapağı yiyen arkadaşların kıvranmalarından anlayabilirsiniz ki başlık zibil gibi gs'li girdisi dolu.

türk spor tarihinin en kaliteli kapaklarından biri olmuştur. emeği geçen beşiktaş sosyal medya ekibinin ellerine, mustafa başkanımın yüreğine sağlık.

otaban mı! ahahahahahahhaha.
  • gs mensah'ı transfer etmek istedi mi? evet istedi. futbolcu beşiktaş'a gitti mi? evet gitti. gs'ın stadı otoban kenarında mı? evet otoban kenarında. peki beşiktaş'ın stadı deniz kenarında mı? evet deniz kenarında. şu kapağı sessiz ve sakin bir şekilde hazmedin bence. boşu boşuna anlamsız entrylerle itiraz etmeyin. öyle bir ayar vermiş ki beşiktaş uzun yıllar unutamayacaksınız.
  • valla nispet olsun diye yaptığımız son transfer lens, dolayısıyla o toplara girmesek bizim açımızdan daha iyi
  • vay amk, ben evim olacak mı sorusunun hesaplarını yapıyorum. insanlar, şirketler neyin derdinde. saatler, otobanlar falan...
  • "otoban kenarı sakinlerini" rahatsız etmiştir.
    mustafa cengiz'in öğle saatlerinde "galatasaray bir futbolcu ile anlaşmak isterse anlaşır, sonra sıra diğerlerine gelir" minvalindeki ahmakça açıklamalarına cevap olarak hazırlanan videodur.

kapak gibi kapak.