şükela:  tümü | bugün
 • türk spor tarihinin en iyi kapaklarından biridir. benim evim otoyolu değil denizi görmeli diyerek gerekli kapak yapılmıştır. hahahahhahah. https://twitter.com/…tatus/1295391185121443854?s=19

  edit: videoda gs'nin g harfi geçmiyor neden üstünüze alındınız olm hahahahah. bjk admini kudurtucu modu açmış hahahahah
 • ufak atışmalara karşı değilim 19:05 ok, ama rakibinin evine de laf etmezsin be.
 • ayrıca otoban konusuna da değinilmiş olmasının da etkiyi arttıracağına inandığım transfer açıklamasıdır.
 • evim otoban kenarında değil deniz kıyısında olmalı lafını da içeren bir açıklamadır *

  edit: bazıları histeri krizleri geçirirken yine gerçekleri saptırıyor.. beşiktaş durup dururken böyle bir video işine girmedi. beşiktaş'ın gün içinde imzayı duyuracağı belliyken, sen başkan olarak canlı yayında o futbolcuya ve beşiktaş'a sataşırsan haliyle bu şekil bir cevap geldiğinde de şaşırmayacaksın..
 • ne boş işlerle uğraşıyor koca koca kulüpler, koca koca insanlar, milyonlar. önemsiz bir açıklama.
 • bomba gibi bir transfer, şu ana kadar transfer politikası müthiş zekice ilerliyor.
 • (bkz: saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar) mecideköy'ün göbeğindeki stadını otobana tercih etmiş camiayı üzen açıklamadır*

  oyuncu galatasaray'dan daha çok maaş verene giderdi yarı fiyatına gelmiş beşiktaş'a, gidip galatasaray'da avrupa'da 6+6 yemektense beşiktaş'ta oynarım demiş olabilir.

  tanım: galatasaray alsaydı dünyanın gelmiş geçmiş en iyi orta saha oyuncusuna evrilecekken birden küme düşen anadolu takımının vasat oyuncusuna dönmüş futbolcu.
 • bu atışmalar, laf atmalar futbolun tadı tuzu, eğlencesi.

  fakat, beşiktaş kulübü tercümanını değiştirmeli. should have been kalıbı olmalıydı ama değil anlamı taşır. yani evim deniz kenarında olmalıydı ama değil anlamına geliyor o cümle.
 • jaldmsldöörlssm

  otoban kenarı dediğin evde real madrid'leri, juventus'ları, man united'ları dize getirdik biz 9 yılda.

  mekanı efsaneleştiren lokasyonu değil, aldığın galibiyetlerdir. halı sahada oynasak da wembleyde oynasak da böyle. mesela wembleyi wembley yapan da bir çok efsanevi akşama ev sahipliği yapmasıdır.

  keşke galatasaray şu seviyelere inmese ama inmeyince de başkana ezik falan diyorlar.

  mekanla övünen ilk takım ya. sunderland de var mesela stadı çok güzel hatta ismi de ışık stadyumu. bak bakalım nerdeler?

  he ayrıca, mekanınız öyle kötü bir akustiğe sahip ki, karabükspor deplasman tribünü bile tüm stadyumdan daha fazla ses çıkarıyor. hoparlörle falan bastırmaya çalışıyorsunuz hakaldlsşsçf
 • offf aman ne büyük kapak ne büyük kapak. 3 büyüklerin seviye olarak dibi gördükleri, anadolu takımlarının orta yaş topçularını ancak yurt içinde oynatabilmek icin kapıştıkları şu ortam bana artık acınası geliyor. adı konmayan zorunlu bir küçülmeye gittiğimiz çok belli ama hala hepsi şov peşinde. avrupa olmayınca sanırım böyle ilgi çekmeye çalışıyorlar.