şükela:  tümü | bugün
 • otoban çocukları, sucukseverler ve aynı zamanda da himmetçi maklubeciler tarafından pek sevilmeyen bir paylaşım olmuş.
  bir de cart curt yapıyorlar. kaç gündür gevşek gevşek konuşan başkanınıza iyi bir kapak oldu.
 • şu vasatı iyi ki elimizden aldılar teşekkürler beşiktaş
 • tavşan çükünü taşa sürtmüş dağı siktim demiş
 • mensah kim aq ya sanki bana sneijderi almışlar da hava atıyorlar
 • başakşehir'in üst üste koyup öptüğü üç büyüklere bak amk. anca bir birinin elinden aldıkları futbolcular üzerinden üstünlük taslıyorlar.

  eğer benim takımım da böyle bir ucuzluk yaparsa o yönetimin, en başından en altına kadar allah belasını versin.

  bizim paramızı har vurup harman savurmasınlar lan artık. sonra bütçe dönmeyince taraftarlardan dileniyor ipneler.

  tanım: ucuzluktur.
 • yedikleri kazığa taraftar tepki göstermesin diye galatasaray'ın elinden almış görüntüsü vermek için yapılmış açıklamadır.

  laz ahmet'i kadın başkan bile tokatladı, helal olsun. atletico'ya ödeyecekleri zorunlu satın alma bedelinin hepsini beşiktaş'a kitlemiş.

  günlerdir taner karaman'a ''mensah galatasaray'da'' diye haber yaptırdılar bilerek, sırf fiyatı yükselsin diye. en sonunda da beşiktaş'a çaktılar. ticaret işte böyle yapılır, kayseri usulü tokatlamışlar kara kartalımı. mal taraftarları da kılçıklarıyla yutmuş, bi de seviniyorlar. yazık amk içim parçalandı.*

  mensah şu an galatasaray seviyesinde bir oyuncu değil zaten. ancak beşiktaş gibi küçük takımlarda kendini kanıtlarsa ileride galatasaray forması giyebilir.

  neyse, hayırlı olsun kartalıma. ha bi de unutmadan; 100 dolarınız komodinin üstünde dilenciler ;))
 • siz önce bi mensah'ın maaşını ödeyin de sonra artistlik yaparsınız. amk eziklerinin cebinde 5 kuruş para yok tv'lerde para dileniyorlar ama ortalıkta "transfer çalımı attık lem mk" diye dolanıyorlar. çalım dedikleri de mensah puhahahahaha

  kuş beyinli kardeşler önemli olan uçmak değil, konmak. aldığınız oyuncuların önce parasını ödeyin. oyuncu transfer edip paralarını ödememek gibi bir yüzsüzlük icat ettiniz. işi iyice hırsızlığa vurdunuz amk. hoş, hırsız da seversiniz siz
 • galatasaray mensah için para teklif etmemiştir. hatta berna gözbaşı'nın yaptığı açıklamaya göre son güne kadar arayıp sormamıştır bile.
  galatasaray mensah karşılığında, jimmy durmaz, şener ve bir de genç oyuncuyu kiralamayı teklif etmişse de bu teklif kayserispor'a cazip gelmemiştir.
  zira kayserispor, atletico madrid'e ödenecek bonservis ücretini de beşiktaş veya galatasaray kulüplerinden birine itelemek istiyordu.
  ancak galatasaray, mensah "olursa ekime kadar, olmazsa taaaaaa kasıma kadar yolu var" modunda transfere yaklaştığı için berna gözbaşı arzu ettiği açık artırma usulü satışı gerçekleştiremedi. hayal kırıklığı yaşadı.
  beşiktaş böylece "zorunlu satın alma opsiyonu" olmaksızın mensah'ı kiralamış oldu.
  yani piyasayı kızıştırmadığı için galatasaray'a teşekkür etmeniz lazım.
  çünkü bizim böyle ofansif bir orta sahaya ihtiyacımız hiç yok.
  zaten feghouli ve belhanda ile, top rakip takımda olduğunda 9 kişi oynuyoruz.
  bize daha defansif bir iki orta saha lazım.
  o da jakup moder olacak muhtemelen, gencecik çocuk.
  herneyse yani beşiktaş kendi kendine gelin güvey oluyor, birileri boş boş seviniyor, saat 19.05'te açıklamalar vs. var lakin, galatasaray bu vasat oyuncu ile neredeyse hiç ilgilenmedi zaten.
  kayserispor sırf ortalığı karıştırmak için mensah'a galatasaray'ı arattırmak gibi bir köylü uyanıklığı yapsa da yemedik.
  mustafa cengiz yönetimi resmen "başka kapıya" dedi.
  beşiktaş, mensah'ın menajerinin ınstagram'da yaptığı paylaşımda da teyit ettiği gibi, kasım 2019'dan bu yana kovaladığı bu oyuncuyu ucuza kapattığı için, ayrıca piyasayı kızıştırmadığı için galatasaray'a teşekkür etmeli.
  zaten berna gözbaşı'nın karın ağrısı da biraz bundan.
  beklediği ilgiyi göremeyen melankolik gençler gibi, "galatasaray 10 milyon da verse satmam, beşiktaş'a söz verdim, hıh banane" dedi kadın.
  resmen küstü lan galatasaray'a.
  ah be berna hanım, sen kayserili olabilirsin de bu da galatasaray yani.
  türkiye'nin en büyük kulübü.
  kolay mı öyle? *
  sözün özü, mensah için bir kapışma falan olmadı.
  kayserispor bir ilüzyon yarattı, aldandınız. hemen peşinden açık artırma, haraç mezat ortamı oluşturmaya çalıştı, olmadı. yemedi.
  mensah'ı bir tek siz istediniz, hem de çok istediniz ve aldınız.
  abartmayın.

  beşiktaş'a not: beşiktaş galatasaray'ın bir rakibi değildir ve hiçbir zaman olmayacaktır.
  o nedenle 100 sene de geçse, galatasaray'ın saat 19:03'te duyuru yayınlaması gibi kompleksli bir hadiseye asla tanıklık etmeyeceksiniz.
  size yemin edebilirim. *
  galatasaray işine bakıyor.
  siz de öyle yapın.
 • şöyle gönderme yaptık hihihi, böyle transfer çalımı yaptık hihihi. lig başlayınca da bu lig galatasaray üzerine dizayn edildi diye ağlıyorsunuz amk.